МОН та МОЗ України надали роз'яснення щодо основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби, з якими можна ознайомитисьна сайті МОН України.

«Дізнайся про свою суперсилу»: інформаційна кампанія для дітей щодо коронавірусу
МОЗ України та телеканал ПЛЮС ПЛЮС створили інформаційні ролики та постери для наймолодших українців із простими заходами безпеки проти коронавірусу. У відео популярні анімовані персонажі закликають слухатися порад дорослих і самим допомогти їм.
«Ти можеш озброїтися проти вірусу. Не торкайся очей, носа та рота немитими руками. Мий руки з милом перед їжею та після прогулянки. Поки миєш, рахуй до тридцяти – тоді руки точно будуть чистими! Їж лише приготовану дорослими їжу. До людей, які кашляють, чхають або мають нежить не підходь ближче, ніж на три кроки. А якщо погано почуваєшся - одразу скажи про це дорослим. Чим раніше почнеш лікуватися- тим швидше одужаєш», - розповідають герої у ролику.

Завантажити матеріали можно за цим посиланням.

Що треба знати про новий коронавірус?

Все про коронавірус

МОЗ України за матеріала ВООЗ розробило 7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції.

7 порад, пам'ятка

/Files/images/novini_2020/поради 0001.jpg

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області

61075, м.Харків,