Шановні друзі!

Раді вітати Вас на сайті загальноосвітньої школи № 70 м.Харкова!
Сподіваємося, що кожен відвідувач нашого сайту знайде для себе відповіді на всі запитання.

Сайт став переможцем у конкурсі-захисті на кращу модель інформатизації начального закладу
«Шкільний інформаційний світ-2012».

Відвідайте його, і Ви дізнаєтесь багато цікавого про нашу школу і, можливо, Ви вирішите, що наша школа саме для Вас.

/Files/images/shkola/школа вид.JPG

Загальна характеристика:

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області є державним бюджетним загальноосвітнім навчальним закладом.

Рік заснування: 1961

Юридична адреса: 61075, м. Харків, проспект Олександрівський, 150, тел.: 93-51-39

Електронна адреса:sch70@kharkivosvita.net.ua

Навчальний заклад є юридичною особою, має печатку, штамп, бланк, має право відкривати рахунки в органах державного казначейства.

Головна мета навчального закладу – забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.

/Files/images/shkola/shkola_gram.jpg За успіхи у навчанні та вихованні школа нагороджена:

- Подякою Харківського міського голови – 2003 рік, 2007 рік;

- Почесною грамотою Харківської міської ради – 2000 рік, 2001 рік, 2011 рік.

У 2007 році школа визнана однією з кращих шкіл міста.

Формула розвитку школи:
Збереження традицій + життя в інноваційному режимі для пошуку нових шляхів підвищення ефективності і якості освіти.

Педагогічний колектив пишається тим, що кожний четвертий учитель школи – її випускник, що учні школи щорічно посідають призові місця у Всеукраїнських олімпіадах з російської мови та літератури, біології, географії, історії України, англійської мови, математики, правознавства, досягають значних успіхів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук.

Матеріально-технічна база:

Школа має у своєму розпорядженні
- сучасні кабінети – 28
- із них:
кабінет інформатики – 1
кабінети, обладнані комп’ютером – 22
кабінети, обладнані телевізором – 24
кабінети, обладнані DVD – 24
- бібліотека;
- їдальня, буфет;
- медичний кабінет;
- актова зала;
- спортивна зала;
- спортивний майданчик.
Усі кабінети, обладнані комп’ютерами, підключені до мережі Інтернет.

Державна атестація:

Школа пройшла державну атестацію у травні 2007 року. Встановлений рівень діяльності – високий.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 25 Липня 2016