НОВИНКИ ЛІТЕРАТУРИ

На цій сторінці показано нові надходження нашої бібліотеки.

Нові книги про Харків

/Files/photogallery/837/Україн літ.JPG

/Files/photogallery/837/Світова літ.JPG

/Files/photogallery/837/Енциклоп.JPG

/Files/photogallery/837/iСлавные имена.jpg Славные имена /О.П.Воловик, П.В. Воловик -Харьков: Издательский дом ЖЗЛ; Глобус,2015. - 448 с. -(Современная ЖЗЛ Харьковщины)

В книге четыре жизнеописания земляков, которых, на пути к их свершениям, объединяет жаркое горение сердец, стремление отдать всего себя любимому делу. Вот их имена:Дема Валерий Иванович, Зайцев Алексей Борисович, Попов Анатолий Михайлович, Пугачев Виктор Иванович.

/Files/photogallery/837/Почетные.jpg

Почетные граждане города Харькова / под ред. О.П.Воловник, П.В.Воловник . – Харьков: Издательский дом ЖЗЛ; Глобус, 2011 . – 464 с. – фото. – (Современная ЖЗЛ Харьковщины)

Очерки о Почетных гражданах Харькова. Читатель узнает, как эти люди добивались успеха, через какие трудности прошли на пути к всеобщему признанию. Книга адресована всем, кто интересуется историей и современной жизнью Харькова.

/Files/photogallery/814/Природа.JPGПрирода рідного краю: для дітей середнього шкільного віку /авт.-упорядники В. М. Скляренко, М. О. Панкова. - Харків: Основа, 2011. - 319 с.

У книжці розповідається про природу нашого спільного дому - України.
Енциклопедія складається з трьох розділів, в яких докладно описані природні зони України, а також наведена цікава інформація про природні багатства різних областей нашої держави.
Окремий розділ розповідає про заповідники, природні парки, зоопарки, а також про рослини і тварин, що занесені до Червоної книги

Загадки історії: для дітей середнього шкільного віку /авт.-упорядник Г.Е.Єрмановська . - Харків: Основа, 2011. - 318 с.

/Files/photogallery/814/Загадки.JPGПрочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки - сприймаємо як факт легенди, що існувала з давніх давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім'я Синя Борода, а великий завойовник Тимур був скоріше за все представником європеїдної раси.
Історія розкриває свої таємниці допитливим, і якщо ви будете цікавитися її загадками, то одержите відповіді на всі запитання.

20 письменників сучасної України /упорядкування і передмова О. В. Красовицького. - Харків: Фоліо, 2011 . - 379с.

/Files/photogallery/814/укр20.JPGЗбірка, що присвячена 20-й річниці незалежності України, презентує творчість представників сучасних українських письменників, чиї імена уже давно відомі широкій читацькій аудиторії. Це й Оксана Забужко з її інтелектуальною прозою, і Сергій Жадан з його урбаністичною тематикою, і Ірен Роздобудько з її глибоким проникненням у психологію жіночої душі. Вони різняться за віком, літературним досвідом, жанром, проте усі разом створюють цілісну картину сучасної української літератури.

Дата останньої зміни 18 Січня 2018