План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

2017/2018 н.р.
(з 02.10.2017 по 20.10.2017)
Гасло місячника: «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя».

Програма місячника

День провед. заходу Захід Клас Відпові- дальний
Протягом місяця Книжкові виставки:
- Я обираю здоров’я;
- Шкідливі звички: міраж і дійсність; - Спортивні перемоги – перемоги здоров’я; - Журнал «Колосок» – за здоровий спосіб життя; - Книги серії «Невидимий світ»; - У гармонії з собою і світом.
2-11 Івакова Л.В.
Протягом місяця Конкурси: - Конкурс - вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя?»; 5-6 Івакова Л.В.
- Конкурс малюнків «Рух – запорука здоров’я»; 3-4 Гринько І.І.
Акції: - Акція «Подаруй бібліотеці книгу»; 2-11 Івакова Л.В. Гринько І.І.
- Акція «Як живеш, підручнику?». 1-11 Івакова Л.В. Гринько І.І.
Цікл діалогів:
04.10.17 - Зустріч з Айболітом; 1 Гринько І.І.
06.10.17 - Що в моїй «золотій тарілочці»?; 3 Гринько І.І.

10.10.17
- Кінець зубній болі; 2 Гринько І.І.

16.10.17
- Наші захоплення. 4 Гринько І.І.
Масові заходи:
09.10.17 Зустріч з лікарем-окулістом «Бережі очі змалку» 8 Івакова Л.В.
13.10.17 Квест у місто «Чистоти і Порядку»; 2-3 Гринько І.І.
17.10.17 Ток-шоу «Сім складових здоров’я ». 7 Івакова Л.В.
21.10.16 Розмістити на сайті бібліотеки інформацію про Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек ««Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Івакова Л.В.

Екскурсія до бібліотеки

/Files/photogallery/1618/Майя.jpg
Учні 1-х класів познайомились з бібліотекою. Діти читали вірші про книги, відгадували загадки,знайомились з правилами користування бібліотекою. На екскурсії у бібліотеці діти зрозуміли, що необхідно добре навчатись і багато читати.

*************************************************************************************

Наш друг Айболіт

(04.10.2017)

/Files/photogallery/1618/Айболит.jpg
До учнів 1-В класа прийшов «лікар Айболіт». Він розповів дітям, як бути здоровими без пігулок та уколів. Айболіт обговорив з дітьми навіщо людині потрібні зуби, як треба доглядати за ними, як треба харчуватися, щоб вони були здорові. Після обговорення бібліотекар прочитала улюблену казку усіх дітей К.І.Чуковського «Айболіт».
********************************************************

Зустріч з лікарем-окулістом «Бережі очі змалку»

(09.10.2017)

/Files/photogallery/1618/Лікар.jpg
Під час перевірки вад зору у учнів 7-8 класів лікар Кварацхелі Мімоза Миколаївна провела бесіду, де надала поради, які допоможуть призупинити розвиток хвороби очей. Також вона познайомила з комплексом вправ для запобігання втоми очей і короткозорості.
*******************************************************

Книги серії "Невидимий світ"

(12.10.2017)

/Files/photogallery/1618/Шерстюк.jpg
Учні 2 класів відвідували бібліотеку та познайомились з книгами із серії «Невидимий світ».Дівчинка Майя розповідає разом зі своїм другом Макрофагом про дивовижну пригоду в країну, де живуть різні мікроби. У книзі «Як Майя стала охайною дівчинкою» говориться про те, як важливо не порушувати правила гігієни. У книзі «Як Майї подарували цуценя» дівчинка дізналась, що тваринам, як і людям, необхідні щеплення. У книзі «Я ніколи не палитиму!»можна дізнатися, яку шкоду завдає клітинам людського організму нікотин.

********************************************************

Дата останньої зміни 16 Липня 2018