Повернутися до звичайного режиму

Методичне об'єднання вчителів початкових класів працює над темою:

Дидактично доцільні домашні завдання
як засіб формування навичок самоорганізації
і самонавчання у школярів 2-4-х класів

Творча лабораторія вчителів НУШ

Потяг під назвою «Нова українська школа» впродовж останніх років рухався темним тунелем. Усі пасажири цього потягу теоретично знали чи інтуїтивно відчували, що десь там попереду має бути вихід. І ось нарешті вдалині замиготіло світло.

А ми не можемо сидіти позаду потяга і нарікати, що він погано їде. Спробуємо самі керувати. То ж вирушаємо в дорогу пізнання, насолоди, мрій та творінь!

Хай щастить вам, мої колеги! Олена Полозова

/Files/images/pochatkova_shkola/IMG_5561.JPGУчасники навчальних курсів за освітньою технологією «Росток» /Files/images/novini_2020/IMG_5636.jpgКурси проведено онлайн на платформі Zoom


Тиждень наук в початковій школі - славна традиція ліцею.

День тижня Захід Клас Відповідальні
Понеділок «Спілкуватись українською – це модно!» 1. Урочиста лінійка відкриття Тижня початкової школи. 2. «Єднає нас пісня українська» - конкурс інсценованої пісні. 3.Робота Арт – студії «Художня майстерня» - «Дивовижний світ мистецтва»( майстер клас з петриківського розпису) 4. «Нумо, козачата!» - козацькі забави. 5. Мовний марафон відкритих уроків «Мова кожного народу неповторна і своя» 6. «Одна вона у нас така – уся співуча і дзвінка!» - конкурс творів. 1-4
2-3ті класи
1-ші класи
4-ті класи
1-4кл.
3-4кл.
Учителі початкової школи
Вівторок «Математика - наука молодих» 1. Подорож у дивовижну країну моделювання. 2. Математичний квест «Година ерудитів » 3. 4. «Медіаграмотність – mast have кожного українця». 5. Захист проекту «Smort QR-map». 6. Захист проекту Kharkiv for travei 1 – 2
3-ті класи
4-ті класи
Учителі початкової школи
Середа
«Земля – наш спільний дім»
1. Екскурсія до кабінету біології «Земля – наш дім» 2. Парад екологічних агітбригад «Оберігай свій рідний край». 3. 4. Фотовиставка «Зимовий сад» 5. 6. Екологічний проект «Водойми рідного краю, їх стан та охорона» 4-Б, 4-В клас
2-3-ті класи
1 кл.
4-А клас
Учителі початкової школи
Четвер
День спорту «Спорт – це ритм мого життя»
1. Ефективна ранкова зарядка «Ми – майбутні олімпійці» 2. Спортивні змагання «Здоровому все здорово!» 3. Веселі старти 1-4
3-4
1-2
Учителі початкової школи
П'ятниця
Я – учень 70-ї школи
1. Хвилинка безпеки «Наша безпека у наших руках» 2. Конкурс «Майстер слова» 3. Конкурс – огляд «Найкращий зошит» 4. Конкурс «Шкільний стиль» 5. Інтелектуальна гра- вікторина «Інфолідер» 6. Інтерактивна гра «Ми граємо в професії» 7. 8. Урочиста лінійка закриття Тижня початкової школи 9. 1-4 кл
3-4кл
1-4-ті класи
1-4кл.
3-4кл.
1-4кл.
Учителі початкової школи
/Files/images/pochatkova_shkola/Переможці 2020.jpg

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів у районному етапі олімпіади "У світі знань"

/Files/images/pochatkova_shkola/Свзн 2020.jpg

/Files/images/zno/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

Тиждень початкової школи
«Навчаючись – учись, навчаючись – твори!»

/Files/images/pochatkova_shkola/літмарафон.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/подорож.GIF /Files/images/pochatkova_shkola/лепбук.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/казки.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/Птахи.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/спортляндія.jpg

Р Е З У Л Ь Т А Т И

ІІ (районного) етапу міжпредметної олімпіади „У світі знань”

2018/2019 навчальний рік

№ з/пПрізвище, ім’я учняКласПредметМісце
1Мартиненко Нора Антонівна3Українська мова1
2Желновач Євген Віталійович3Українська мова2
3Литовченко Богдан Ігорович3Природознавство2
4Гладушка Андрій Володимировия4Математика2

Методичне об'єднання 09.01.2019

«Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє», – говорив А. Барбюс.

Нова Українська школа – це школа, в якій приємно працювати та вчитися. Тож учитель – як сонячна ласка, як чисте, живе джерело.

Приносить він дітям і радість, і казку, і мудрість, і ніжне тепло.

/Files/images/pochatkova_shkola/2ab81-Picture.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/33fe.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/282are.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/90110_007.jpg

У невимушеній, дружній атмосфері вчителі обговорювали особливості організації освітнього процесу в 1 класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової школи .

Вони мали змогу попрацювати у творчих групах і представити свої проекти.

Попереду копітка та цікава робота, результатом якої має бути випускник ХХІ століття: особистість, патріот, інноватор!

Творімо нову школу разом

1 класи

/Files/images/pochatkova_shkola/Паралель1.JPG

2 класи

/Files/images/pochatkova_shkola/Паралель2.JPG

3 класи

/Files/images/pochatkova_shkola/Паралель3.JPG

4 класи

/Files/images/pochatkova_shkola/Паралель4.JPG

Організація освітнього простору Нової української школи

/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н112126.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н112146.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н090750.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н090353.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н114657.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н114705.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н114817.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н090209.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н124820.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/н124836.jpg

Онлайн - освіта для вчителів, які навчатимуть
1-й клас з вересня 2018 року

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 3 січня 2018 року на сайті студії онлайн-освіти EdEra (за посиланням: https://ed-era.com/nus) стартувала реєстрація на безкоштовний обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.


/Files/images/shkola/IMG_4451.JPG

/Files/images/metodichna_robota/цветорнам.gif

На шляху до впровадження
нового Закону України « Про Освіту».

У вересні цього року було прийнято новий Закон України «Про освіту».
Зважаючи на потреби сучасної освіти, учителі початкової школи працюють над методологічною переорієнтацією освітнього процесу та розробкою окремих положень і норм, які безпосередньо пов'язані із сучасними змінами в початковій освіті.
Професія першого вчителя унікальна, неповторна, життєдайна. Саме вона відкриває нову «шкільну епоху» дитинства, спрямовує невичерпну дитячу енергію через любов, розумну вимогливість, виховує повагу малюків до свого нового статусу, виписує школярську долю. У сучасних умовах розвитку школи набуває особливої ваги стимулювання педагогів до творчої праці, розширення можливостей для професійного розвитку.
Своє головне завдання вчителі початкової школи вбачають у розкритті індивідуальності кожної дитини, тому що розуміють: від того, якими будуть перші шкільні роки вихованців, залежить усе їхнє подальше навчання й майбутній життєвий шлях.

/Files/images/metodichna_robota/P80105-095204.jpg

/Files/images/metodichna_robota/BC3.jpg Моя доля була визначена зірками ще до моєї появи на світ. Я щаслива людина, тому що в мене є можливість знову і знову пізнавати світ. Я щаслива тому, що можу ділитися теплом своєї душі. Я щаслива тому, що бачу результати своєї праці. Я щаслива тому, що під моїм керівництвом працюють учителі, в яких є не тільки життєвий досвід, а й великий педагогічний багаж. Це люди активні, енергійні, завзяті, з невичерпним творчим потенціалом. Кажуть, що велике бачиться на відстані. Це дійсно так, бо тільки з роками усвідомлюєш, як багато дає школа: радість перших успіхів, біль помилок, взаємодовіру вчителів і учнів.

Кредо мого життя є слова китайського мудреця Лао Цзи: «Досягнутих вершин не буває, вони всі ще чекають на нас».

Тож разом зі щоденною працею приходить успіх, а в історії залишаються роки, що журавлями відлітають у вирій.

/Files/photogallery/1697/P80105-113303.jpg

Реформа, що почне діяти з 1 вересня 2018 році орієнтована на те, щоб «зробити випускника конкурентноздатним у ХХІ-му столітті» – випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя».
Впроваджуючи інноваційні методи і технології, вчителі початкової школи перш за все керуються п'ятьма основними заповідями: любити, вірити, знати, поважати та розуміти дитину як основний об'єкт і суб'єкт навчальної діяльності.

Інтегроване навчання

Урок у сучасних умовах повинен носити творчий характер. Потрібно запозичувати все найкраще з досвіду вчителів, самому шукати більш ефективні підходи пояснення нового матеріалу й повторення вивченого. Засвоєння знань, формування умінь і навичок на уроці – це нелегкий процес.

Ідея інтегрованого навчання нині надзвичайно актуальна, оскільки з її успішною реалізацією передбачається досягнення мети якісної освіти.

Метою навчальних занять, побудованих на інтегрованому змісті, є створення передумов для різнобічного вивчення певного об’єкта, поняття, явища, системне формування уяви, позитивно-емоційного ставлення до пізнання.

На таких уроках учитель може організувати читання літературних текстів, обговорення мультфільмів, дискусії, екскурсії, а також колективні творчі заняття.

Запрошуємо в гості до 2-В класу на інтегрований урок з літературного читання та малювання за темою «Осінь щедра, осінь золотава. Малювання композиції «Щедрий урожай».

/Files/images/metodichna_robota/FB_IMG_1516121607056.jpg/Files/images/metodichna_robota/FB_IMG_1516121422165.jpg/Files/images/metodichna_robota/FB_IMG_1516121523110.jpg

Такі уроки знімають стомлюваність і перенапруження учнів за рахунок зміни видів діяльності. Міжпредметні зв’язки дають змогу поглибити вивчення матеріалу без додаткових затрат, реалізувати взаємну систематизовану узгодженість, стимулювати учнів до використання набутих знань у повсякденному житті.

/Files/images/metodichna_robota/цветорнам.gif

Мелодія починається з першої ноти, саме вона визначає її характер.

Початкова школа - своєрідна перша нота шкільного життя.

2017/2018 навчальний рік

/Files/images/pochatkova_shkola/пч1.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/пч2.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/пч3.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/пч4.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/пч5.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/пч6.JPG

Засідання творчої групи вчителів початкових класів

Особливості роботи вчителів початкових класів за науково-педагогічним проектом "Росток"

/Files/images/pochatkova_shkola/IMG_2462.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/IMG_2478.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/P61208-104259.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/P61208-103734.jpg

Стрілка годинника 2015/2016 навчального року повернула на ІІ семестр.
А це значить час підводити підсумки.
З цією метою у початкових класах проводилась шкільна олімпіада серед учнів 3-4-х класів з математики, української мови, природознавства.
Ось наші перерможці:
1. Ткаченко Ксенія, 3-А 1. Дачко Анастасія, 4-Б
2. Здорик Зоряна, 3-В 2. Єфімова Каміла, 4-Б
3. Тахтаулова Анастасія, 3-А 3. Кіченко Тимофей, 4-В
/Files/images/metodichna_robota/img_1672.jpg /Files/images/metodichna_robota/img_1675.jpg
/Files/images/metodichna_robota/img_1680.jpg /Files/images/metodichna_robota/img_1682.jpg

/Files/images/metodichna_robota/тиждень почшкола.jpg

/Files/images/zno/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

Школа працює за НПП "Росток"

/Files/images/pochatkova_shkola/slayd1f.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/slayd2f.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/slayd3f.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/slayd4f.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/slayd5f.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/-1-638.jpgПереглянути

/Files/images/zno/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/pochatkova_shkola/slayd_seminar.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/slayd_1.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/slayd2.jpg

Учителі початкових класів розуміють відповідальність за те, яким з самого початку буде навчання. Тому вони постійно знаходяться у центрі нових наукових розробок, методик, спілкуються і радяться з батьками учнів. Задача вчителів початкових класів – створити найліпші умови для саморозвитку і життєтворчості дитини.

/Files/images/pochatkova_shkola/img_5346.jpg

Одне із завдань вчителів початкових класів – це прищеплення учням власного бачення світу, навчання їх мислити, відчувати. Саме це стане першим кроком учнів на шляху до розумової праці й виникне бажання осягти незрозуміле.

/Files/images/zno/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

Газети початкової школи

Шкільний табір відпочинку(№13, спецвипуск)

Державна підсумкова атестація(№12, спецвипуск)

Тиждень початкової школи(№11, спецвипуск)

Випуск 10, грудень

Малі Олімпійські Ігри, листопад

Випуск 8, жовтень

Випуск 7, вересень

Випуск 6, червень

Випуск 5, травень

Випуск 4, квітень

До 200-річчя Т.Г.Шевченка, березень

Випуск 2, лютий

Випуск 1, січень

Кiлькiсть переглядiв: 0