Шановні друзі!

Шкільні стіни невблаганно відраховують час: школі 55 років від дня народження. Але, не дивлячись на те, що школа зробила ще один крок у вік мудрої зрілості, вона залишається молодою, тому що її стіни з року в рік наповнюються новими дзвінкими голосами і тому що у шкільного духу віку немає: йому завжди 11 років – рівно стільки, скільки від першого до останнього дзвоника проходять свій шлях учні. Наша школа завжди прагнула і буде прагнути вперед і до вершин, щоб кожний, хто має відношення до неї, з гордістю міг сказати: я – вчитель 70-ої школи, я – учень 70-ої школи, моя дитина навчається в 70-ій школі, я – випускник 70-ої.

І саме вам випала честь навчатися у школі, яка вважається однією з кращих шкіл міста. Педагогічний колектив і учні багато років йшли до цього високого звання. Пишайтеся школою і будьте достойними звання учня кращої школи міста.

/Files/images/shkola/slayd6.jpg /Files/images/shkola/luchshie_shk.jpg

За роки існування її закінчили 4100 випускників, 3092 із них мають вищу освіту, понад 70 чоловік стали докторами та кандидатами наук, 39 випускників – викладачі вищих навчальних закладів.

201 випускник закінчив школу із золотою медаллю, 36 – зі срібною.

/Files/images/shkola/luchshie_uch.jpg /Files/images/shkola/slayd3.jpg

Із 923 учнів, які зараз навчаються в школі, 594 – це діти, батьки яких закінчили нашу школу. Навчають їх учителі, які із радістю йдуть на роботу, бо люблять гомінкий безперервний шкільний рух, відчувають у собі сили спрямувати його так, щоб він був переможним рухом уперед.

/Files/images/shkola/slayd11.jpg

Серед них заслужений учитель України Переверзєва С.В., учитель біології.

Відмінники освіти України Новікова Л.Ф., Сікан Л.М., Петренко В.С., Пчельнікова В.О., Переверзєва С.В., Курганська В.І.

То що ж таке школа для нас, учителів?

Це казка без кінця, бо на зміну тим, хто закінчив школу, приходять нові учні.
І зустрічає їх добрий казковий світ, який зветься школою.

І ми радіємо з приводу того, що багато випускників привели саме до нашої школи своїх дітей і онуків, створивши багаточисельні «шкільні династії».

Теперь за партой – наши дети,
Заходят утром в тот же класс,
А в коридоре можно встретить
Учителей, которые учили нас.
Опять звонок, опять уроки,
И в холле шум и теснота.
Как все привычно: планы, сроки,
Конспекты, тесты, суета.
Ах, школа! Ты и смех, и слезы,
Боль неудач и блеск побед.
Но мы, пройдя шипы и розы,
Все помним, что ученье – свет!
Пройдут года, столетий
Утонут в синей бездне звезд,
Но слово теплое «учитель»
Всегда растрогает до слез.
Всегда заставит вспомнить что-то
Родное, близкое тебе...
В двадцатом веке и в двухсотом
Учитель вечен на земле.