Повернутися до звичайного режиму

Адміністрація школи

/Files/images/shkola/Сікан.jpg

Сікан Людмила Миколаївна,

директор школи, член асоціації керівників шкіл України,член ради керівників навчальних закладів міста Харкова,відмінник освіти України, учитель російської мови та літератури,спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист».

Педагогічне кредо:
«Коли я хочу, щоб мене любили, я сама перша люблю». Г.С.Сковорода.

Графік прийому громадян
Понеділок 9 - 11
П'ятниця 15 - 17

/Files/images/shkola/Положий.jpg

Положий Тетяна Миколаївна,

заступник директора з навчально-виховної роботи, автор підручників та посібників з української мови та літератури, за якими навчаються учні України, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії,
педагогічне звання «учитель-методист».

Педагогічне кредо:
«Бери вершину – матимеш середину».
Г.С.Сковорода.

Понеділок 15-17
Середа 9 - 13
/Files/images/shkola/Петренко.jpg

Петренко Василина Степанівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком О.А.Захаренко, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист».

Педагогічне кредо:
«До щастя та успіху не ходять ліфти, туди слід підніматися сходами». Н.Пезешкіан.

Вівторок,четвер 16 -17
/Files/images/shkola/Козека.jpg

Козека Ірина Іванівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник однієї з найкращих у місті команд веселих і кмітливих юних інспекторів руху, учитель географії, спеціаліст вищої категорії.

Педагогічне кредо:
«Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються». Г.Драйден.

Вівторок,
четвер 9 - 13
/Files/images/shkola/Шеломков.jpg

ШЕЛОМКОВ ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ,
заступник директора з господарської роботи, учитель географії та трудового навчання, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

Педагогічне кредо:
«Прокладай шлях до розуму дитини через її серце». Ф.Честерфільд.

Дата останньої зміни 16 Жовтня 2018