/Files/images/zno/b_661E57663A645E46ACAFF4EE4B029741.gif

НУШ – школа за природний ритм життя дитини!

НУШ – цікава для дитини!

НУШ – дружня родина!

НУШ – школа для життя!

Нова українська школа – це школа, у якій дітям приємно навчатись, це школа, яка дає учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, в якій прислухаються до думки дітей, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Саме в такій школі вчитель в очах дітей є порадником та другом, а це означає, що вчитель доброзичливий, життєрадісний, готовий прийти на допомогу та надати підтримку, він формує позитив та радість від навчального процесу.

2023/2024 навчальний рік

Освітні втрати в початковій школі та шляхи їх подолання.

Бути доброчесним громадянином України - це вимога сучасного життя! Основи доброчесності закладаються ще в початковій школі. З 4 грудня по 8 грудня2023 року найменші учні ХЛ 70 взяли активну участь у тижні доброчесності. Вони створили справжніх доброчесних героїв.

А як це по-новому - прикрасити ялинку доброчесними вчинками!

Кожен клас склав Кодекс доброчесності.

/Files/photogallery/2031/1702588734102.jpg Фотозвіт

Дорогі першокласники! Тепер ви школярі Нової української школи! А це значить, що починається ваша захоплююча подорож у світ знань! Кожен шкільний день буде наповнений сучасними уроками й перервами, радісними зустрічами з новими друзями й вчителями , шкільними турботами й першими успіхами. Будьте активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво та весело! Будьте щирими й товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів! Будьте відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди будете радіти можливості відповісти на уроці та отримати нові знання.
Ви - маленькі українці. Заради майбутнього найменших українців наші захисники боронять зараз країну від ворожої агресії, рятуючи життя і спокій кожного із нас. Тож учіться старанно, ростіть добрими, чесними, щирими. Залиште яскравий слід в історії ліцею та станьте гідними громадянами нашої держави!
Ваше життя у нашій школі будуть завжди охороняти доброзичливі феї: дружба, взаємоповага та щира допомога.
Кожний з вас ніби особливий вогник, а, об'єднавши разом, ми створимо велике тепле сяйво! Ваші щирі посмішки, очі з іскорками цікавості дають нам, учителям, надію, що з вами шлях буде повним цікавих пригод. Цей рік буде набагато яскравішим, крутішим та успішнішим, ніж минулий.
Попереду вас чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог. Учися, дій, мрій, працюй, старайся, вір і перемагай! Легкого навчального року вам, малята! Мирної дружної атмосфери, цікавих подій, пошукових занять і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терплячості і чудових результатів!

До нового навчального року перші класи готові!

/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/1Б.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/1Ба.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/1В.jpg

/Files/photogallery/1849/P80922-104135.jpg Переглянути фото

Мріємо! Творимо! Насолоджуємося!

Попереду вчителів і першокласників чекають незвідані простори країни Знань Нової української школи. Як завжди, вирушаючи в дорогу, душу переповнює тривога: яким буде цей шлях, чи зможемо подолати перешкоди?
Відкинемо сумніви! Учитель – творча особистість, яка готова до змін, до викликів сучасності. А сьогодення потребує креативного ставлення до життя, роботи, навчання. Наш учитель НУШ готовий не навчати, а співпрацювати з першокласниками, дати повну свободу польоту дитячої фантазії у вирішенні будь-яких завдань. Тільки таке навчання принесе дітям користь від пізнання, задоволення від спілкування, насолоду від творчості.

Фінансування Нової української школи

За бюджетні кошти для учнів 1-х класів отримали нові одномісні парти, конструктори "Лего" 6 цеглинок та Korbo, пальчикові театри, глобус, карти, мікроскоп, набір математичного приладдя, килимок "пазли", ноутбук, принтер три в одному, гербарії, ламінатор, зошити з української мови, методичну літературу на кожен тиждень навчання.

/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/media-share-0-02-05-71eb29170a395d4c2306b00ad3acbfb35ddf3a97f505c35695fa608115cdb07e-Picture.jpg

Шановні колеги!

Успіху Вам і наснаги, творчого польоту й тоді розумне, добре, вічне буйним цвітом зросте у дитячих серцях. Лише таким шляхом можна виховати справжню людину, від якої залежить майбутнє держави. Тетяна Положий

Багряним листом знову зацвіте осінь. Учителю… саме тобі НУШ відкриє двері рідного ліцею, барвистим серпанком бабиного літа стріне на порозі, промінчиком сонця засяє в очах дітей. Задзвенить дзвоник.
Учителю… він покличе тебе до НУШ, адже НУШ - це місце, куди прийдуть малюки не лише за знаннями, це школа, в якій будуть навчатися як ними користуватися, як їх шукати, як критично переосмислювати, як відрізняти добро від зла, це школа, в якій з дитинства навчатимуть робити вибір.

/Files/images/shkola/НУШ1.jpg /Files/images/shkola/НУШ2.JPG

«Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу,»- говорила Софія Русова.

Учителю… на твоїх очах відбудеться справжнє диво: з невмілого, невпевненого у собі малюка виросте особистість, яка мислить, аналізує, доводить свою думку, аргументує, приймає рішення і несе відповідальність за нього.

Хай щастить тобі, вчителю НУШ!!!

Закон України ''Про освіту''

Концепція Нової української школи (завантажити)

Лист МОН від 29.09.2020 №1/9-550 “Щодо окремих питань оцінювання та фіксації результатів навчання учнів початкових класів Нової української школи”

Наказ МОН України від 16.09.2020 № 1146 ''Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи''