Рік | Нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» | Нагороджені срібною медаллю «За досягнення у навчанні» |
1966 | Панайотова Тетяна Дмитрівна | Поташніков Юрій Дмитрович |
1967 | Козловська Тетяна Аркадіївна | |
Калиновська Інна Миколаївна | ||
1968 | Вансман Леонід Львович | Заболотна Валентина Геннадіївна |
Кулаков Олександр Сергійович | Горбаренко Людмила Петрівна | |
Казаринов Михайло Іванович | Удовенко Ганна Миколаївна | |
Ольшанський Валентин Іванович | ||
1970 | Тесля Володимир Олександрович | |
1971 | Бедлинська Лариса Володимирівна | |
Есауленко Тетяна Артемівна | ||
Бєлов Сергій Олексійович | ||
1972 | Колесова Олександра Федорівна | |
Вєтрова Любов Федорівна | ||
1973 | Донде Олександр Володимирович | |
1974 | Лисяная Ольга Петрівна | |
Іващенко Ірина Миколаївна | ||
1975 | Левінсон Ірина Миколаївна | |
1976 | Хаінсон Юрій Олександрович | |
Щепотіна Майя Олександрівна | ||
1977 | Прокопенко Тетяна Іванівна | |
1978 | Семенова Вікторія Григорівна | |
1979 | Стремовська Вікторія Робертівна | |
1980 | Межерицька Людмила Василівна | |
Богословська Олена Федорівна | ||
1984 | Ломакіна Лариса Михайлівна | |
Марков Володимир Миколайович | ||
1987 | Клещар Вікторія Валентинівна | Дроздова Вікторія Анатоліївна |
Пивоварова Наталія Борисівна | Яшина Ірина Геннадіївна | |
Білоус Олена Володимирівна | ||
Куропятник Іннеса Олександрівна | ||
1989 | Косолапов Сергій Васильович | Тур Олександр Анатолійович |
Індіна Ольга Борисівна | ||
Клунников Артем Вікторович | ||
1990 | Герасименко Вікторія Олександрівна | |
Ірков Володимир Олександрович | ||
Кольнер Марина Володимирівна | ||
Шишман Світлана Валеріївна | ||
1992 | Проценко Марина Вікторівна | |
Максимченко Ольга Анатоліївна | ||
1993 | Тюріна Тетяна Миколаївна | |
Стольная Наталія Анатоліївна | ||
1995 | Печенова Ольга Юріївна | |
Юрченко Ірина Миколаївна | ||
1997 | Гурульова Оксана Миколаївна | |
Дечева Ірина Сергіївна | ||
Рябоконь Анна Вікторівна | ||
1998 | Мороз Анна Володимирівна | Мізяк Роман Вікторович |
Шалімова Оксана Юріївна | ||
1999 | Душенко Юлія Олександрівна | Сажко Ліна Юріївна |
Соколик Юлія Анатоліївна | Бармін Олександр Євгенович | |
2000 | Русанова Юлія Вікторівна | Шмирьова Юлія Ігорівна |
Суббота Анастасія Олексіївна | Рашина Анна Олександрівна | |
Кейсман Аліна Олегівна | Кушнарьова Світлана Геннадіївна | |
Нєкіпєлова Євгенія Євгенівна | ||
2001 | Москавець Марина Володимирівна | Миронов Андрій Леонідович |
Денисова Юлія Сергіївна | ||
2002 | Коробець Світлана Вікторівна | Худякова Наталія Ігорівна |
Кучеренко Марія Олегівна | ||
2003 | Коноваленко Тетяна Володимирівна | |
Ієвлєва Ольга Сергіївна | ||
Пажина Катерина Юріївна | ||
2004 | Маренич Олена Олегівна | Малюкіна Аліна Володимирівна |
Рябов Антон Григорович | Чаплигіна Юлія Сергіївна | |
2005 | Барсуков Олексій Олександрович | |
Гончаренко Олена Володимирівна | ||
Кисельникова Ганна В’ячеславівна | ||
2006 | Губа Юлія Анатоліївна | |
Зубко Антон Сергійович | ||
Радіна Катерина Миколаївна | ||
Федько Кирил Юрійович | ||
2007 | Петренко Михайло Ярославович | |
2009 | Хвостик Катерина Олегівна | Білоусова Ксенія Сергіївна |
Михнюк Анна Олександрівна | ||
2010 | Байбак Ірина Андріївна | |
Курцева Ірина Миколаївна | ||
Поповняк Станіслав Ігорович | ||
Смолянинова Дарина Костянтинівна | ||
Філатова Юлія Дмитрівна | ||
2013 | Білоусова Марія Сергіївна | Кудрявцева Анастасія Максимівна |
Кондак Денис Михайлович | ||
Рибальченко Олена Олександрівна | ||
Фарига Юлія Петрівна | ||
Хрипушина Тетяна Олександрівна | ||
2014 | Курбанов Руслан Габіб огли | |
Романська Анастасія Станіславівна | ||
Світлична Марина Володимирівна | ||
Шерстюк Дар’я Дмитрівна | ||
2015 | Зимницька Софія | Коваленко Марія |
Тесло Максим | ||
Білоусов Микита | ||
Біла Поліна | ||
Венжега Карина | ||
2016 | Кривуля Маргарита Геннадіївна | |
Найда Віталій Олегович | ||
Панаско Іван Іванович | ||
Зайва Тетяна Валентинівна | ||
2017 | Афанасьєва Олена | Говоруха Карина |
Федотова Світлана | Кірєєва Юлія | |
Терських Дар'я | ||
2018 | Радченко Валерія | |
2019 | Пальчикова Анастасія | |
2021 | Кучеренко Віталій Тука Олександра Каменецька Світлана Іванова Кіра | Яценко Олександра |
2022 | Одокієнко Анна Василенко Ксенія Соколов Даніїл | Зубкова Владислава Снітко Анастасія |
2023 | Кіченко Тимофій Мандрик Варвара Шкуріна Єлизавета |