2016/2017 навчальний рік

Нагородити похвальними листами
«За високі досягнення у навчанні»

1. Ус Анастасію Дмитрівну 2-А 2. Цуркана Ярослава Євгеновича 4-А
3. Іваніна Івана Олексійовича 2-Б 4. Геращенко Ксенію Сергіївну 4-Б
5. Листопад Злату Віталіївну 2-Б 6. Колешко Владислава Костянтиновича 4-Б
7. Шармазанову Ілону Вадимівну 2-Б 8. Мазуна Івана Олександровича 4-Б
9. Вуколову Карину В’ячеславівну 2-В 10. Павлову Анастасію Максимівну 4-Б
11. Горюнова Данила Олександровича 2-В 12. Сімоненка Дарину Олександрівну 4-Б
13. Єрмакову Ірину Вадимівну 2-В 14. Гривко Лілію Володимирівну 4-В
15. Іваненко Ксенію Сергіївну 2-В 16. Здорик Зоряну Сергіївну 4-В
17. Лісіну Анастасію Олегівну 2-В 18. Топчій Михайла Євгеновича 4-В
19. Петрову Валерію Сергіївну 2-В 20. Уженцева Романа Максимовича 4-В
21. Петровську Анастасію Сергіївну 2-В 22. Онищенка Артема Дмитровича 4-Г
23. Саввіна Микиту Дмитровича 2-В 24. Нєєлову Софію Романівну 4-Г
25. Цяцьку Софію Романівну 2-В 26. Лупенос Анну Олександрівну 5-А
27. Наумову Альону Володимирівну 2-Г 28. Бражника Михайла Андрійовича 5-Б
29. Савченка Ярослава Олеговича 2-Г 30. Дачко Анастасію Вікторівну 5-Б
31. Скрипківського Кирила Володимировича 2-Г 32. Єфімову Камілу Ігорівну 5-Б
33. Тулінова Єгора Дмитровича 2-Г 34. Мандрик Варвару Олексіївну 5-Б
35. Юрченко Анну Віталіївну 2-Г 36. Шкуріну Єлизавету Ігорівну 5-Б
37. Голобородько Марину Костянтинівну 3-А 38. Кіченка Тимофія Романовича 5-В
39. Горбань Артема Дмитровича 3-А 40. Маховицьку Катерину Андріївну 5-В
41. Лисенко Дар’ю Дмитрівну 3-А 42. Заіку Еліну Євгенівну 6-А
43. Фесенко Софію Вікторівну 3-А 44. Шитєєва Івана Євгновича 6-А
45. Афанасьєву Віталіну Валеріївну 3-Б 46. Зубенко Сніжану Олегівну 6-Б
47. Воронову Маргариту В’ячеславівну 3-Б 48. Зубкову Владиславу Валеріївну 6-Б
49. Золотарьову Олександру Василівну 3-Б 50. Одокієнко Анну Павлівну 6-Б
51. Корчінову Дар’ю Олексіївну 3-Б 52. Каменецьку Світлану Олексіївну 7-А
53. Яценко Анастасію Олегівну 3-Б 54. Іванову Кіру Олегівну 7-А
55. Агаркову Анастасію Іванівну 3-В 56. Рослякову Олександру Сергіївну 7-А
57. Альянова Микиту Олексійовича 3-В 58. Кучеренка Віталія Вадимовича 7-Б
59. Дробишеву Варвару Андріївну 3-В 60. Тука Олександру Віталіївну 7-В
61. Лозову Анастасію Вікторівну 3-В 62. Яценко Олександру Євгенівну 7-В
63. Резнікову Аріну Олексіївну 3-В 64. Савєльєву Валерію Юріївну 8-А
65. Танька Олексія Євгеновича 3-В 66. Федотову Тамару Андріївну 8-А
67. Горелова Данила Ігоровича 4-А 68. Коваля Костянтина Михайловича 8-Б
69. Діденко Назара Олексійовича 4-А 70. Гудзенко Катерину Віталіївну 10
71. Рукаса Єгора Романовича 4-А 72. Радченко Валерію Вікторівну 10
73. Тимофєєву Кіру Юріївну 4-А 74. Хохлову Анастасію Валеріївну 10
75. Ткаченко Ксенію Тимурівну 4-А

Відмінники навчання 2015/2016 навчальний рік

1. Голобородько Марина Костянтинівна 2-А клас 2. Любомирський Ярослав Ігорович 4 Б клас
3. Горбань Артем Дмитрович 2 А клас 4. Мандрик Варвара Олексіївна 4 Б клас
5. Насібов Руслан Афіс огли 2 А клас 6. Шамаріна Владислава Максимівна 4 Б клас
7. Фесенко Софія Вікторівна 2 А клас 8. Шкуріна Єлизавета Ігорівна 4 Б клас
9. Афанасьєва Віталіна Валеріївна 2 Б клас 10. Кіченко Тимофій Романович 4 В клас
11. Воронова Маргарита Вячеславівна 2 Б клас 12. Маховицька Катерина Андріївна 4 В клас
13. Демидова Єлизавета Андріївна 2 Б клас 14. Серіков Єгор Едуардович 4 В клас
15. Золотарьова Олександра Василівна 2 Б клас 16. Сажен Олександр Сергійович 4 В клас
17. Казаков Ілля Денисович 2 Б клас 18. Старокожева Анастасія Андріївна 4 В клас
19. Корчінова Дар’я Олексіївна 2 Б клас 20. Заіка Еліна Євгенівна 5А клас
21. Онянова Софія Сергіївна 2 Б клас 22. Михайлова Катерина Вадимівна 5А клас
23. Яценко Анастасія Олегівна 2 Б клас 24. Шитєєв Іван Євгенійович 5А клас
25. Агаркова Анастасія Іванівна 2 В клас 26. Зубенко Сніжана Олегівна 5 Б клас
27. Альянов Микита Олексійович 2 В клас 28. Зубкова Владислава Валеріївна 5 Б клас
29. Дробишева Варвара Андріївна 2 В клас 30. Лебединець Андрій Дмитрович 5 Б клас
31. Лозова Анастасія Вікторівна 2 В клас 32. Одокієнко Анна Павлівна 5 Б клас
33. Макаров Микита Андрійович 2 В клас 34. Іванова Кіра Олегівна 6А клас
35. Резнікова Аріна Олексіївна 2 В клас 36. Сєрокуров Артем Юрійович 6А клас
37. Танько Олексій Євгенович 2 В клас 38. Ахадзі Нікіта Уільямович 6В клас
39. Горелов Данило Ігорович 3 А клас 40. Остапчук Руслана Юріївна 6 В клас
41. Діденко Назар Олексійович 3 А клас 42. Тука Олександра Віталіївна 6 В клас
43. Рукас Єгор Романович 3 А клас 44. Яценко Олександра Євгенівна 6В клас
45. Ткаченко Ксенія Тимурівна 3 А клас 46. Савєльєва Валерія Юріївна 7А клас
47. Цуркан Ярослав Євгенович 3 А клас 48. Федотова Тамара Андріївна 7А клас
49. Геращенко Ксенія Сергіївна 3 Б клас 50. Дубровіна Ліна Віталіївна 8 Б клас
51. Мазун Іван Олександрович 3-Б клас 52. Пальчикова Анастасія Владиславівна 8 В клас
53. Сімоненко Дарина Олександрівна 3 Б клас 54. Гудзенко Катерина Віталіївна 9 Б клас
55. Гривко Лілія Володимирівна 3 В клас 56. Павлова Валерія Борисівна 9 Б клас
57. Здорик Зоряна Сергіївна 3 В клас 58. Радченко Валерія Вікторівна 9 Б клас
59. Топчій Михайло Євгенович 3 В клас 60. Рогожина Анастасія Дмитрівна 9 Б клас
61. Уженцев Роман Максимович 3 В клас 62. Хохлова Анастасія Валеріївна 9 Б клас
63. Шестаковська Євгенія Павлівна 3 В клас 64. Афанасьєва Олена Ігорівна 10Аклас
65. Нєєлова Софія Романівна 3 Г клас 66. Говоруха Карина Володимирівна 10Аклас
67. Онищенко Артем Дмитрович 3 Г клас 68. Кірєєва Юлія Олександрівна 10Аклас
69. Лупєнос Анна Олександрівна 4 А клас 70. Терських Дар’я Олександрівна 10Аклас
71. Бражник Михайло Андрійович 4 Б клас 72. Федотова Світлана Андріївна 10Аклас
73. Дачко Анастасія Вікторівна 4 Б клас

Відмінники навчання 2014/2015 навчальний рік

Прізвище, ім’я
Клас
Прізвище, ім’я
Клас
1.
Догонов Олександр
2.
Горелов Данило
2-А
3.
Іванова Кіра
4.
Дем’яненко Владислав
2-А
5.
Каменецька Світлана
6.
Діденко Назар
2-А
7.
Скок Ельвіра
8.
Єремейко Софія
2-А
9.
Васічко Еліна
10.
Рукас Єгор
2-А
11.
Шишадський Ілля
12.
Ткаченко Ксенія
2-А
13.
Ахадзі Нікіта
14.
Хлусова Ірина
2-А
15.
Поваляєв Павло
16.
Геращенко Ксенія
2-Б
17.
Тука Олександра
18.
Мазун Іван
2-Б
19.
Яценко Олександра
20.
Майор Артем
2-Б
21.
Луценко Вікторія
22.
Бондаренко Віра
2-В
23.
Савєльєва Валерія
24.
Гривко Лілія
2-В
25.
Федотова Тамара
26.
Здорик Зоряна
2-В
27.
Столяренко Олександра
28.
Сердюк Валерія
2-В
29.
Пальчикова Анастасія
30.
Топчій Михайло
2-В
31.
Третяк Валерій
32.
Уженцев Роман
2-В
33.
Третяк Владислав
34.
Нєєлова Софія
2-Г
35.
Воронова Емілія
36.
Онищенко Артем
2-Г
37.
Гудзенко Катерина
38.
Пономарьова Діана
2-Г
39.
Хохлова Анастасія
40.
Правда Артур
2-Г
41.
Зайва Тетяна
10А
42.
Шестаковська Євгенія
2-Г
43.
Кривуля Маргарита
10А
44.
Борисовська Ангеліна
3-А
45.
Найда Віталій
10А
46.
Лупєнос Анна
3-А
47.
Панаско Іван
10А
48.
Бражник Михайло
3-Б
49.
Дачко Анастасія
3-Б
50.
Шамаріна Владислава
3-Б
51.
Єфімова Каміла
3-Б
52.
Шкуріна Єлизавета
3-Б
53.
Калініченко Ангеліна
3-Б
54.
Аносова Єлизавета
3-В
55.
Любомирський Ярослав
3-Б
56.
Кіченко Тимофій
3-В
57.
Мандрик Варвара
3-Б
58.
Маховицька Катерина
3-В
59.
Мельник Марія
3-Б
60.
Сажен Олександр
3-В
61.
Серіков Єгор
3-В
62.
Зубкова Владислава
4-Б
63.
Старокожева Анастасія
3-В
64.
Заіченко Владислав
4-Б
65.
Слєсаренко Єгор
3-В
66.
Лебединець Андрій
4-Б
67.
Заіка Еліна
4-А
68.
Кононенко Дар’я
4-В
69.
Михайлова Катерина
4-А
70.
Василенко Ксенія
4-В
71.
Шитєєв Іван
4-А
72.
Часноковська Евеліна
4-В
73.
Юрчак Яна
4-Б
74.
Цимбаліст Марія
4-Г
75.
Зубенко Сніжана
4-Б


Відмінники навчання 2013/2014 навчальний рік
Прізвище, ім’я
Клас
Прізвище, ім’я
Клас
1.
Біла Поліна
10-А
32.
Шитєєв Іван
3-А
2.
Білоусов Микита
10-А
33.
Дроботова Єлизавета
3-Б
3.
Венжега Карина
10-А
34.
Заіченко Владислав
3-Б
4.
Зимницька Софія
10-А
35.
Зубенко Сніжана
3-Б
5.
Коваленко Марія
10-А
36.
Зубкова Владислава
3-Б
6.
Тесло Максим
10-А
37.
Лебединець Андрій
3-Б
7.
Афасьєва Олена
8-А
38.
Кононенко Дар’я
3-В
8.
Говоруха Карина
8-Б
39.
Панкратова Марина
3-В
9.
Котов Павло
7-А
40.
Юрчак Яна
3-В
10.
Воронова Емілія
7-Б
41.
Цимбаліст Марія
3-Г
11.
Гудзенко Катерина
7-Б
42.
Кузьменко Карина
3-Г
12.
Мамедова Нарміна
7-Б
43.
Артамонова Вікторія
2-А
13.
Радченко Валерія
7-Б
44.
Борисовська Ангеліна
2-А
14.
Славатинська марина
7-Б
45.
Лупєнос Анна
2-А
15.
Хохлова Анастасія
7-Б
46.
Прогляда Олексій
2-А
16.
Дубровіна Ліна
6-Б
47.
Сєвєлір Єливатета
2-А
17.
Третяке Валерій
6-Б
48.
Тинянський Євгеній
2-А
18.
Третяк Владислав
6-Б
49.
Бражник Михайло
2-Б
19.
Пальчикова Анастасія
6-В
50.
Дачко Анастасія
2-Б
20.
Кісельова Марія
6-В
51.
Єфімова Каміла
2-Б
21.
Савєльєва Валерія
5-А
52.
Ковальова Лоліта
2-Б
22.
Луценко Вікторія
5-А
53.
Любомирський Ярослав
2-Б
23.
Макаренко Вероніка
5-Б
54.
Мандрик Варвара
2-Б
24.
Столяренко Олександра
5-В
55.
Шамаріна Владислава
2-Б
25.
Іванова Кіра
4-А
56.
Шкуріна Єлизавета
2-Б
26.
Яценко Олександра
4-Б
57.
Маховіцька Катерина
2-В
27.
Догонов Олександр
4-Б
58.
Сажен Олександр
2-В
28.
Тука Олександра
4-В
59.
Серіков Єгор
2-В
29.
Ахадзі Нікіта
4-В
60.
Чернявська Валерія
2-В
30.
Васічко Еліна
4-Г
61.
Шляхова Анна
2-В
31.
Михайлова Катерина
3-А
62.
Аносова Єлизавета
2-В
Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 24 Квітня 2018

Цей сайт безкоштовний!