Особливості проведення ДПА з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році

МОН України надані роз'яснення щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році.

Відповідний лист від 22.01.2018 №1/9-27 оприлюднено на сайті МОН України.

Державна підсумкова атестація з англійської, німецької, іспанської або французької мов буде проводитись як предмет за вибором.

Для проведення ДПА з іноземної мови у формі ЗНО у предметному тесті використовуються завдання двох рівнів складності: стандарту та профільного.

Учні, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, мають у процесі реєстрації для участі в ЗНО зазначати рівень складності завдань «стандарту» (такі учні отримують оцінку за ДПА за результатами виконання частини завдань тесту, яка відповідає рівню стандарту або академічному).

Учні, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні - мають зазначати рівень складності завдань «профільний» (такі учні отримують оцінку за ДПА за результатами виконання завдань усього тесту).