Вітаємо стипендіатів

26.01.2018 відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2017/2018 навчального року. Гостями урочистостей стали помічники депутатів Харківської обласної та Харківської міської рад, заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г. На святі учні отримали Сертифікати стипендіата та подарунки від депутатів Харківської обласної та Харківської міської рад.
Вітанням для всіх учасників урочистого прийому стали виступи вихованців КЗ «ПДЮТ «ІСТОК», які є стипендіатами Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» цього року.

Мандрик Варвара, учениця 6-Б класу і Олійник Дмитро, учень 9-А класу отримують стипендію Харківського міського голови "Обдарованість", Щепілов Ігор, учень 11 класу - "Кращий учень навчального закладу" у 2017/2018 навчальному році.

/Files/images/vihovna_robota/17-18/1/33.jpg

/Files/images/vihovna_robota/17-18/1/39.jpg