Готовність до нового навчального року

Мріємо! Творимо! Насолоджуємося!

Вітер змін підняв вітрила над рідною багатьом 70-ою школою. Попереду вчителів і першокласників чекають незвідані простори країни Знань Нової української школи.
Як завжди, вирушаючи в дорогу, душу переповнює тривога: яким буде цей шлях, чи зможемо подолати перешкоди?
Відкинемо сумніви! Учитель – творча особистість, яка готова до змін, до викликів сучасності. А сьогодення потребує креативного ставлення до життя, роботи, навчання. Наш учитель НУШ готовий не навчати, а співпрацювати з першокласниками, дати повну свободу польоту дитячої фантазії у вирішенні будь-яких завдань. Тільки таке навчання принесе дітям користь від пізнання, задоволення від спілкування, насолоду від творчості.

Шановні колеги!

Успіху Вам і наснаги, творчого польоту й тоді розумне, добре, вічне буйним цвітом зросте у дитячих серцях. Лише таким шляхом можна виховати справжню людину, від якої залежить майбутнє держави. Л.Сікан

/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/нуш10.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/нуш11.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/нуш8.jpg