Акція «Бережи кожну мить»

З 10.09.2018 по 21.09.2018 було проведено акцію «Бережи кожну мить», присвячену Міжнародному дню мира.

Учні описали найяскравіші миті свого мирного життя: ті, які їм найбільше запамяталися. Всі записи були виконані у вільній формі. Такі важливі миті мирного життя були описані не тільки у прозі, а намальовані та перекладені у віршовану форму.

Акція спрямована показати важливість кожної мирної миті та необхідність збереження миру на всій Землі. Хід акції був висвітлений у буклеті «Бережи кожну мить» та створено презентацію.
Також в школі проведено заходи, присвячені Міжнародному дню миру, зокрема в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» організовано проведення уроків миру, лекцій, спрямованих на поглиблення розуміння питань миру тощо.

/Files/images/novini_2018/мир1.JPG/Files/images/novini_2018/мир2.JPG/Files/images/novini_2018/мир3.JPG