Підготовка до ЗНО: Графік проведення консультацій в 11 класі
Дата проведення консультації | Предмет | Час проведення консультації | Місце проведення консультації | Учитель | Група |
01.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб.№41 | Третяк Л.О. | І |
Математика | 10.15 – 11.15 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | І | |
02.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб.№41 | Третяк Л.О. | ІІ |
Історія України | 10.15 – 11.15 | Каб.№29 | Пчельнікова В.О. | І | |
03.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб.№41 | Третяк Л.О. | ІІІ |
Історія України | 10.15 – 11.15 | Каб.№29 | Пчельнікова В.О. | ІІ | |
Географія | 11.30 – 12.30 | Каб.№27 | Козека І.І. | ||
04.06. | Англійська мова | 9.00 – 10.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | І |
Англійська мова | 10.00 – 11.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | ІІІ | |
Математика | 11.00 – 12.00 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | ІІ | |
05.06. | Англійська мова | 9.00 – 10.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | ІІ |
Математика | 10.00 – 11.00 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | ІІІ | |
Біологія | 11.00 – 12.00 | Каб.№18 | Переверзєва С.В. | ||
09.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | І |
Історія України | 10.15 – 11.15 | Каб.№29 | Пчельнікова В.О. | І | |
Математика | 10.00 – 11.00 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | ІІІ | |
10.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | ІІ |
Історія України | 10.15 – 11.15 | Каб.№29 | Пчельнікова В.О. | ІІ | |
Географія | 11.30 – 12.30 | Каб.№27 | Козека І.І. | ||
11.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | ІІІ |
Математика | 10.00 – 11.00 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | ІІ | |
12.06. | Англійська мова | 9.00 – 10.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | І |
Англійська мова | 11.00 – 12.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | ІІ | |
Англійська мова | 12.00 – 13.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | ІІІ | |
Математика | 10.15 – 11.15 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | І | |
Біологія | 12.00 – 13.00 | Каб.№18 | Переверзєва С.В. | ||
15.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | І |
Математика | 10.15 – 11.15 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | І | |
16.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | ІІ |
Історія України | 10.15 – 11.15 | Каб.№29 | Пчельнікова В.О. | І | |
17.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | ІІІ |
Історія України | 10.15 – 11.15 | Каб.№29 | Пчельнікова В.О. | ІІ | |
Географія | 11.30 – 12.30 | Каб.№27 | Козека І.І. | ||
18.06. | Англійська мова | 9.00 – 10.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | І |
Англійська мова | 10.00 – 11.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | ІІІ | |
Математика | 10.15 – 11.15 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | ІІ | |
19.06. | Англійська мова | 9.00 – 10.00 | Каб.№23 | Зарецька Г.В. | ІІ |
Математика | 10.15 – 11.15 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | ІІІ | |
Біологія | 11.30 – 12.30 | Каб.№18 | Переверзєва С.В. | ||
22.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | І |
Математика | 10.15 – 11.15 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | І | |
23.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | ІІ |
Математика | 10.15 – 11.15 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | ІІ | |
Історія України | 11.30 – 12.30 | Каб.№29 | Пчельнікова В.О. | І | |
24.06. | Українська мова та література | 9.00 – 10.00 | Каб. №41 | Третяк Л.О. | ІІІ |
Математика | 10.15 – 11.15 | Каб.№30 | Максименко Н.В. | ІІІ | |
Історія України | 11.30 – 12.30 | Каб.№29 | Пчельнікова В.О. | ІІ |
Списки учнів 11 класу по групам