Прийом заяв про зарахування дітей до перших класів

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Звертаємо Вашу увагу, що з 01 червня 2020 року по 30 червня 2020 року(включно) проводиться прийом заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти (наказ Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 25.05.2020 № 72).

/Files/images/novini_2020/Вступ.jpg

Під час прийому документів щодо зарахування до закладів освіти обов’язковим є створення безпечних умов перебування в приміщеннях та на території шкіл і неухильне дотримання основних правил санітарно-епідеміологічного захисту:

• проведення термометрії та допуск до закладу тільки відвідувачів без ознак респіраторного захворювання та з нормальною температурою, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички);
  • забезпечення відповідного дистанціювання між присутніми та попередження утворення скупчення людей;
  • забезпечення наскрізного провітрювання та дезінфекції приміщень, робочих поверхонь, предметів використання тощо.

/Files/images/novini_2020/epid20.jpg

Графік прийому документів: з 9:00 до 17:00

З питань зарахування дитини до 1 класу звертатися до заступника директора з навчально-виховної роботи Петренко В.С. (тел. 725-54-59)

Для зарахування до 1 класу треба надати такі документи:

1. ЗАЯВА ОДНОГО З БАТЬКІВ ДИТИНИ.
2. КОПІЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ.
3. ОРИГІНАЛ АБО КОПІЯ МЕДИЧНОЇ ДОВІДКИ ЗА ФОРМОЮ ПЕРВИННОЇ ОБЛІКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ № 086-1/О; довідка профілактичних щеплень.