Рекомендації для батьків щодо профілактики захворювання на COVID-19

Тримати дітей вдома, якщо вони захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря). Пам’ятайте, що дітям потрібен відпочинок, щоб одужати. Без достатнього відпочинку вашій дитині може знадобитися більше часу, щоб відчути себе краще. Людям з ослабленою імунною системою часто потрібно ще більше часу, щоб відновитися.

Тримати хворих і здорових дітей окремо.

Уникати контакту із особами з проявами респіраторного захворювання, тримайтеся на відстані не менше 1 -2 м від хворих людей (краплі, що містять вірус грипу, можуть переміщатися не менше ніж на 1-2 м, тому залишаючись на такій відстані від хворих людей, можна знизити ймовірність того, що ваша дитина захворіє).

Навчіть своїх дітей завжди прикривати рот під час кашлю і чхання.

Переконайтеся, що ваші діти прикривають ніс і рот серветкою коли вони кашляють або чхають. Попросіть їх викинути використану серветку і негайно вимити руки.

Навчіть дітей правильно мити руки.

Переконайтеся, що ваші діти ретельно і часто миють руки з милом і водою.

Навчіть їх, як важливо мити руки, перш ніж торкатися їх очей носа або рота.

Миття рук знижує кількість респіраторних вірусів, які можуть поширюватися, коли ви торкаєтеся рук інших людей або торкаєтеся поверхонь і предметів, таких як столи і дверні ручки.

Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаються, такі як іграшки, столи, дверні ручки, поручні, клавіатури комп'ютера, телефони і іграшки.

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу

Відповідальною особою за координацію проведення інформаційних заходів з профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (СОVID-19), інших респіраторних захворювань призначено лікаря Кіріченко І.А., тел.725-54-59

Н А К А З № 75 від 11.08.2020 "Про призначення відповідальної особи за координацію проведення інформаційних заходів з профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19), інших респіраторних захворювань"

“Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19”

Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

/Files/images/batkam/Інструкція.jpg

Як діяти, якщо учень або вчитель має ознаки COVID-19

Уся інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин, зібрана на окремому ресурсі - mon-covid19.info

ЯК ГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ ПРО COVID-19

Телефони гарячої лінії COVID-19:

  1. Урядова гаряча лінія 15-45
  2. МОЗ України 0 800 505 201
  3. Центр громадського здоров'я МОЗ України 0 800 505 840
  4. Харківська гаряча лінія 057 712 45 00

МОН та МОЗ України надали роз'яснення щодо основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби, з якими можна ознайомитисьна сайті МОН України.

5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


«Дізнайся про свою суперсилу»: інформаційна кампанія для дітей щодо коронавірусу
МОЗ України та телеканал ПЛЮС ПЛЮС створили інформаційні ролики та постери для наймолодших українців із простими заходами безпеки проти коронавірусу. У відео популярні анімовані персонажі закликають слухатися порад дорослих і самим допомогти їм.
«Ти можеш озброїтися проти вірусу. Не торкайся очей, носа та рота немитими руками. Мий руки з милом перед їжею та після прогулянки. Поки миєш, рахуй до тридцяти – тоді руки точно будуть чистими! Їж лише приготовану дорослими їжу. До людей, які кашляють, чхають або мають нежить не підходь ближче, ніж на три кроки. А якщо погано почуваєшся - одразу скажи про це дорослим. Чим раніше почнеш лікуватися- тим швидше одужаєш», - розповідають герої у ролику.

Завантажити матеріали можно за цим посиланням.

Що треба знати про новий коронавірус?

Все про коронавірус

МОЗ України за матеріала ВООЗ розробило 7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції.

7 порад, пам'ятка

/Files/images/novini_2020/поради 0001.jpg

/Files/images/batkam/169350661-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0