/Files/images/novini_2017/128370.jpg

Відповідно до Указу Президента України №1/2017
2017-й рік оголошено Роком Японії в Україні,
яким передбачено проведення у загальноосвітніх навчальних закладах тематичних заходів, зокрема конференцій, семінарів, круглих столів; започаткування діяльності літніх таборів для вивчення японської мови та культури.

/Files/images/novini_2017/сакура.png

/Files/images/shkola/128373.jpg Oбрано офіційний логотип «Року Японії в Україні», присвяченого святкуванню 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною.
Цей логотип створений японським графічним дизайнером паном Томоо Каваі, який проживає у префектурі Шіга.
Головним мотивом у цьому логотипі стали національні прапори обох країн. Хіномару (японська назва прапору Японії) і пасхальне яйце притуляються один до одного, чим символізують дружні відносини між Японією та Україною. Даний дизайн було обрано серед 32 інших пропозицій, представлених на розгляд Посольства Японії у період від 22 серпня до 7 жовтня 2016 року.

/Files/images/novini_2017/сакура.png

17.03.2017 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбувся традиційний районний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмаїття талантів», присвячений року Японії в Україні.

У конкурсі учні взяли участь у п’яти номінаціях: бісер, оригамі, аплікація, писанкарство, малюнок.

За рішенням журі учні нашої школи стали призерами:
У номінації «Аплікація»:

ІІ місце – Бурик Лілія, ХЗОШ № 70, 8-а клас;

У номінації «Оригамі»:

І місце – Калашник Богдана, ХЗОШ № 70, 8 клас.

/Files/images/novini_2017/рік13.jpg

/Files/images/novini_2017/рік японії.jpg