/Files/images/novini_2017/bigstock-Many-flags-25161419.jpg

Програма обміну майбутніми лідерами

Організація Американські Ради з міжнародної oсвіти: ACTR/ACCELS (American Councils) доводить до відома інформацію щодо програми культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників „Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX).

Програма фінансується урядом США й адмініструється American Councils за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США у Києві та Міністерства освіти і науки України, та здійснюється Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США.

Програма FLEX проводиться на відкритій конкурсній основі та є безкоштовною для учасників.

Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

З міркувань безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу, восени 2021 року програма FLEX проводитиме тестування на 2022 – 2023 навчальний рік онлайн. Заявники можуть брати участь у процесі відбору з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер.

Конкурсний відбір проходить у три етапи. Аплікаційна форма доступна до 15 жовтня 2021 року на сайті https://ais.americancouncils.org/flex

Більше інформації стосовно Програми FLEX:

Для того, щоб взяти участь у тестуванні в 2021 році, учасники мають відповідати всім наведеним критеріям:

1. Дата народження: 01.01.2005 -15.07.2007 (15.02.2004 - 15.07.2007 для учнів з інвалідністю);
  2. Навчатися в 8, 9 або 10 класі школи (8, 9, 10 або 11 класі для учнів з інвалідністю);
  3. На момент подання заявки бути зарахованими та відвідувати середню школу у тій країні, в якій учасник буде проходити тестування;
  4. Володіти англійською мовою;
  5. Бути громадянином України;
  6. Відповідати вимогам візи J-1;
  7. Конкурсант не мав перебувати у США більш ніж 3 місяці впродовж останніх 5 років.

Інформація про стан діяльності з міжнародного співробітництва ХЗОШ № 70 у 2020/2021 н.р.

Учні 10-11-х класів взяли участь в Міжнародній профорієнтаційній онлайн презентіції щодо вибору найперспективніших спеціальностей для навчання у 2021/2022.
За сприяння центру польської освіти "UP-STUDY" учні мали змогу дізнатися:

• ТОП спеціальностей 2021/22 років.
  • Обов’язкові предмети, які будуть вивчатися.
  • Документи, які необхідні для вступу.
  • Покроковий алгоритм для гарантованого вступу.
  • Як вступити до Польщі та що для цього потрібно?
  • Як вступити до Польщі безкоштовно?
  • Як отримати стипендію та покрити вартість навчання?
  • Ваші перспективи після закінченя університету.

/Files/images/novini_2021/НПол.jpg