/Files/images/pochatkova_shkola/1034.jpg

Прийом заяв до 1-х класів

Першочергово, у першу хвилю, зараховуються до 1 класу діти, які мають право першочергового зарахування. Для того, щоб дитину зарахували до першого класу, один із батьків до 31 травня має особисто подати керівнику закладу, який обслуговує територію проживання дитини, необхідні документи.

Якщо у школі залишаються вільні місця, після першої хвилі, за результатами жеребкування, зараховуються визначені діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи.
Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти.

Підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

(переглянути Інструкцію для батьків)

У 2024/2025 навчальному році класними керівниками майбутніх першокласників будуть Окунєва Т.М. та Новікова Л.Ф.

/Files/images/pochatkova_shkola/_DSC1680++.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/009.jpg

/Files/images/zno/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

Адміністрація ліцею повідомляє, що:

• батькам, які зареєстровані на території обслуговування нашим закладом освіти;
  • батькам, діти яких уже навчаються у нашому закладі освіти;
  • батькам, які працюють у нашому закладі освіти

для зарахування до 1 класу треба надати такі документи:

1. ЗАЯВА ОДНОГО З БАТЬКІВ ДИТИНИ.
2. КОПІЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ.
3. ОРИГІНАЛ АБО КОПІЯ МЕДИЧНОЇ ДОВІДКИ ЗА ФОРМОЮ ПЕРВИННОЇ ОБЛІКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ № 086-1/О.

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі - заява про зарахування) одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку.

Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти.

Усі інші, бажаючі навчатися у нашому закладі освіти, звертайтесь за консультаціями до заступника директора Полозова О.Ю., тел. 725-54-59

Довідкa про реєстрацію місця проживання дитини онлайн:

На Порталі електронних сервісів м.Харкова отримати довідку про реєстрацію місця проживання дитини можна онлайн усього за декілька секунд. Як це зробити?

1. Перейдіть на Портал електронних сервісів https://e-kharkiv.org.
  2. Авторизуйтесь за допомогою електронного цифрового підпису.
  3. Вкажіть своє ПІБ та дату нарождення, як представника дитини та ПІБ і дату нарождення дитини.
  4. Заповніть поле місця проживання.
  5. Натисніть «Сформувати довідку».

За лічені секунди ви отримаєте файл довідки з електронним цифровим підписом Департаменту реєстрації Харківської міської ради та унікальним QR-кодом.

(джерело: сторінка Департаменту реєстрації ХМР у Facebook)

/Files/images/zno/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

Перспективний план набору до 1-х класів
у 2024/2025 навчальному році

Кількість класівКількість учнів
Із них: 2 класи з українською мовою навчання

Інформація про кількість майбутніх 10-х класів
та вивчення предметів на профільному рівні в
2024/2025 навчальному році

Клас, профільний предметКількість учнів
10-А,Українська мова та література30
10-Б,Українська мова та література30

Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 № 204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році."

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Лист МОН України від 08.05.2018 № 1/9-292 ''Лист-роз'яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти''