БАНК УЧНІВСЬКИХ ПРОЕКТІВ ТА ІНІЦІАТИВ
Назва районуНазва ЗНЗ, класАвтор(и)Контактний телефон, ел. почтаНазва проекту (ідеї)Тип проекту за напрямомТип проекту за терміном реалізаціїТермін реалізаціїОчікуваний результатНагороди, грамоти, дипломи за рівнями: районний, міський, обласнийПартнери
Інду-
стріаль-
ний
Харківська загально-освітня
І-ІІІ ступе-
нів
Члени міністерст-
ва охорони здоров'я
93-51-39
sch70@
kharkivo-
svita.net.ua
"Зернини квітів зернинами любові нехай на всій планеті проростуть"Еколо-гічнийБезстро-
ковий
З вересня 2013 рокуАктивізація учнів для
участі в екологі-
чних акціях, озеленення шкільного подвір’я
Районний конкурс екологічних агідбригад І місце,
Всеукраїнська екологічної акція «Каштани для тварин» І місце в районному етапі.
Районний конкурс «Брати наші менші» І місце в номінації фото, ІІІ місце в номінації поробки.
Обласна виставка «Зимовий вернісаж - 2015» - призер. Ступакови Даря і Марія (2-А) – переможці районного етапу обласного конкурсу «Замість ялинки – новорічна композиція» Газета переможець (5-В).
Шкільний загін «ЗОНТ» - переможець в молодшій віковій категорії.
Екологічнаакція «Каштани для тварин» - І місце.
2016/2017 н.р.

Дитяча організація ХСШ № 85
ІндустріальнийХарківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 70, 11Шаполова Ольга Сергіївна учениця 11 класу, Рубан Анастасія Миколаївна, вчитель фізичного виховання93-51-39 sch70@kharkivosvita.net.ua"Рух - це життя"Спортивно-оздоровчийБезстроковийЗ вересня 2011 року1.Залучення більшої кількості учнів до рухової діяльності. 2.Формування позитивної мотивації до здорового способу життя в дітей. 3.Продовження шкільних традицій щодо формування навичок здорового способу життя.Переможець районного конкурсу проектів «Мода на здоров'я – найкраща традиція» (І місце в номінації «Дизайн рухової активності») 2015 р.
Команда школи переможець (ІІІ місце) районних змагань з черлідингу. 2016/2017 н.р.
Заголовок
ІндустріальнийХарківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 70, 4 Яценко Анастасія, Корчинова Дар`я, Воронова Маргарита, учениці 4-Б класу, вчитель початкових класів Супрун Маргарита Миколаївна 93-51-39 sch70@kharkivosvita.net.ua"QR-країна - Україна" Науковий 2017/2018 н.р. 1) Розповсюдження інформації національно-патріотичного спрямування новими високотехнологічними засобами;
2) Залучення учнів до вивчення можливостей QR-кодування;
3) Сприяти розвитку інформаційної компетентності учнів.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Дата останньої зміни 20 Вересня 2018