Запрошуємо до співпраці!

Розпочались заняття тематичного спецкурсу
«Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти»

На заняттях мова буде йти про школу, яка має бути осередком мрій, де кожен учень повірить в те, що зможе себе реалізувати як особистість, про школу, в якій пануватиме атмосфера підтримки, заохочення до навчання та рівності між усіма дітьми, про школу, в якій думка кожної дитини буде почута.

Саме в такійшколі вчитель в очах дітей є порадником та другом, а це означає, що вчитель доброзичливий, життєрадісний, готовий прийти на допомогу та надати підтримку, він формує позитив та радість від навчального процесу.

/Files/photogallery/1849/P80922-104135.jpg Переглянути фото

1 тиждень НУШ

/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/нуш а2.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/нушд3.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/nush_2018/нушд4.JPG

І вдарив вересень у свої святкові дзвони! Весела, гамірлива дітвора заповнила коридори нашої школи. ЇЇ уже з нетерпінням чекали затишні класні кімнати та схвильовані, турботливі перші вчителі. В атмосфері добра й позитиву непомітно минув перший тиждень. І вже сьогодні вчорашній малюк впевненою ходою крокує до вершин знань, до здійснення мрій. У цьому йому допоможе Нова українська школа.

Мріємо! Творимо! Насолоджуємося!

Вітер змін підняв вітрила над рідною багатьом 70-ою школою. Попереду вчителів і першокласників чекають незвідані простори країни Знань Нової української школи.Як завжди, вирушаючи в дорогу, душу переповнює тривога: яким буде цей шлях, чи зможемо подолати перешкоди?
Відкинемо сумніви! Учитель – творча особистість, яка готова до змін, до викликів сучасності. А сьогодення потребує креативного ставлення до життя, роботи, навчання. Наш учитель НУШ готовий не навчати, а співпрацювати з першокласниками, дати повну свободу польоту дитячої фантазії у вирішенні будь-яких завдань. Тільки таке навчання принесе дітям користь від пізнання, задоволення від спілкування, насолоду від творчості.

Шановні колеги!

Успіху Вам і наснаги, творчого польоту й тоді розумне, добре, вічне буйним цвітом зросте у дитячих серцях. Лише таким шляхом можна виховати справжню людину, від якої залежить майбутнє держави. Л.Сікан

Багряним листом знову зацвіте осінь. Учителю… саме тобі НУШ відкриє двері рідної школи, барвистим серпанком бабиного літа стріне на порозі, промінчиком сонця засяє в очах дітей. Задзвенить дзвоник.
Учителю… він покличе тебе до НУШ, адже НУШ - це місце, куди прийдуть малюки не лише за знаннями, це школа, в якій будуть навчатися як ними користуватися, як їх шукати, як критично переосмислювати, як відрізняти добро від зла, це школа, в якій з дитинства навчатимуть робити вибір.

/Files/images/shkola/НУШ1.jpg /Files/images/shkola/НУШ2.JPG

«Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу,»- говорила Софія Русова.

Учителю… на твоїх очах відбудеться справжнє диво: з невмілого, невпевненого у собі малюка виросте особистість, яка мислить, аналізує, доводить свою думку, аргументує, приймає рішення і несе відповідальність за нього.

Хай щастить тобі, вчителю НУШ!!!

/Files/images/zno/b_661E57663A645E46ACAFF4EE4B029741.gif

Концепція Нової української школи (завантажити)

Наказ МОН № 283 від 23.03.2018 року "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи"

НУШ: типові освітні програми для 1–2 класів