/Files/images/shkola/НУШ1.jpg/Files/images/shkola/НУШ2.JPG

Багряним листом знову зацвіте осінь. Учителю… саме тобі НУШ відкриє двері рідної школи, барвистим серпанком бабиного літа стріне на порозі, промінчиком сонця засяє в очах дітей. Задзвенить дзвоник.
Учителю… він покличе тебе до НУШ, адже НУШ - це місце, куди прийдуть малюки не лише за знаннями, це школа, в якій будуть навчатися як ними користуватися, як їх шукати, як критично переосмислювати, як відрізняти добро від зла, це школа, в якій з дитинства навчатимуть робити вибір.

«Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу,»- говорила Софія Русова.

Учителю… на твоїх очах відбудеться справжнє диво: з невмілого, невпевненого у собі малюка виросте особистість, яка мислить, аналізує, доводить свою думку, аргументує, приймає рішення і несе відповідальність за нього.

Хай щастить тобі, вчителю НУШ!!!

/Files/images/zno/b_661E57663A645E46ACAFF4EE4B029741.gif

Концепція Нової української школи (завантажити)

Наказ МОН № 283 від 23.03.2018 року "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи"

НУШ: типові освітні програми для 1–2 класів