Графік роботи бюджетних гуртків

День тижня Час проведення тренування Назва гуртка ПІБ керівника
Понеділок 15.00 – 16.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
17.00 – 18.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
14.30 – 16.00 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
15.00 – 16.30 З англійської мови Нестеренко Г.В.
15.00 – 16.30 «Влучний стрілець» Тімошин М.І.
17.00 – 18.30 «Влучний стрілець» Тімошин М.І.
Вівторок 15.00 – 16.30 З англійської мови Нестеренко Г.В.
16.00 – 17.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
13.30 – 15.00 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
Середа 12.00 – 13.30 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
13.40 – 15.10 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
15.20 – 16.30 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
15.00 – 16.30 З англійської мови Нестеренко Г.В.
Четвер 15.00 – 16.30 З англійської мови Нестеренко Г.В.
16.00 – 17.30 З англійської мови Нестеренко Г.В.
16.00 – 17.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
П’ятниця 15.00 – 16.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
17.00 – 18.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
15.00 – 16.30 «Влучний стрілець» Тімошин М.І.
17.00 – 18.30 «Влучний стрілець» Тімошин М.І.
13.30 – 15.00 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
16.00 – 17.30 З англійської мови Нестеренко Г.В.

Графік роботи спортивних секцій

День тижня Час проведення тренування Вид спорту ПІБ керівника
Понеділок 14.30 – 16.00 Рок-н-рол Рубан А.М.
16.00 – 17.30 Баскетбол Мамєдов Е.А.
Вівторок 14.30 – 16.00 Волейбол Чухлата Л.Г.
16.00 – 19.30 Художня гімнастика Богомаз Т.Б.
Середа 14.30 – 16.00 Рок-н-рол Рубан А.М.
16.00 – 17.30 Баскетбол Мамєдов Е.А.
Четвер 14.30 – 16.00 Загальна фізична підготовка Ямпольська Ю.А.
16.00 – 19.30 Художня гімнастика Богомаз Т.Б.
П'ятниця 14.30 – 16.00 Волейбол Чухлата Л.Г.
16.00 – 17.30 Загальна фізична підготовка Ямпольська Ю.А.
Субота 10.00 – 15.30 Художня гімнастика Богомаз Т.Б.
10.00 – 11.30 Рок-н-рол Рубан А.М.
Неділя 10.00 – 13.50 Художня гімнастика Богомаз Т.Б.


Графік роботи гуртків на суспільних засадах

День тижня Час проведення тренування Назва гуртка ПІБ керівника
Понеділок 14.30 – 16.00 Проби пера Третяк Л.О.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) ЮДМ Мандрик О.О.
Вівторок 14.30 – 16.00 (Раз на місяць) Туристсько-краєзнавчий Трунова І. В.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) Дружина юних пожежних Мамєдов Е.А.
14.30 – 16.00 Юні журналісти Калюжна Г.М.
Середа 14.30 – 16.00 Умілі руки Мандрик О.О.
14.30 – 16.00 Юний КВНщик Григорова М.К.
Четвер 14.30 – 16.00 Талантіум Овдієнко В.В.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) ЮІР Заковоротній В.Г.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) Екологічний загін Вікторова О.О.
14.30 – 16.00 Креативне рукоділля Малявіна С.І.
П'ятниця 14.30 – 16.00 Kode Club (з інформатики) Євтушенко О.В.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) Загін волонтерів Котова Н.М.
Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області

61075, м.Харків,
пр. Олександрівський, 150

93-51-39

sch70@kharkivosvita.net.ua

Дата останньої зміни 15 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!