Графік роботи бюджетних гуртків

День тижня Час проведення тренування Назва гуртка ПІБ керівника
Понеділок 15.00 – 16.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
17.00 – 18.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
14.30 – 16.00 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
15.00 – 16.30 Військово-патріотичний Козека І.І.
15.00 – 16.30 «Влучний стрілець» Скороход Є.М.
17.00 – 18.30 «Влучний стрілець» Скороход Є.М.
Вівторок 16.00 – 17.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
13.30 – 15.00 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
Середа 12.00 – 13.30 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
13.40 – 15.10 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
15.20 – 16.30 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
15.00 – 16.30 Військово-патріотичний Козека І.І.
Четвер 16.00 – 17.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
П’ятниця 15.00 – 16.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
17.00 – 18.30 «Психологія спілкування» Лозова К.С.
13.30 – 15.00 Вокально-хоровий Заковоротній В.Г.
16.00 – 17.30 Військово-патріотичний Козека І.І.

Графік роботи спортивних секцій

День тижня Час проведення тренування Вид спорту ПІБ керівника
Понеділок 14.30 – 16.00 Рок-н-рол Рубан А.М.
16.00 – 17.30 Баскетбол Мамєдов Е.А.
Вівторок 14.30 – 16.00 Волейбол Чухлата Л.Г.
16.00 – 19.30 Художня гімнастика Богомаз Т.Б.
Середа 14.30 – 16.00 Рок-н-рол Рубан А.М.
16.00 – 17.30 Баскетбол Мамєдов Е.А.
Четвер 14.30 – 16.00 Загальна фізична підготовка Ямпольська Ю.А.
16.00 – 19.30 Художня гімнастика Богомаз Т.Б.
П'ятниця 14.30 – 16.00 Волейбол Чухлата Л.Г.
16.00 – 17.30 Загальна фізична підготовка Ямпольська Ю.А.
Субота 10.00 – 15.30 Художня гімнастика Богомаз Т.Б.
10.00 – 11.30 Рок-н-рол Рубан А.М.
Неділя 10.00 – 13.50 Художня гімнастика Богомаз Т.Б.


Графік роботи гуртків на суспільних засадах

День тижня Час проведення тренування Назва гуртка ПІБ керівника
Понеділок 14.30 – 16.00 Проби пера Третяк Л.О.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) ЮДМ Мандрик О.О.
Вівторок 14.30 – 16.00 (Раз на місяць) Туристсько-краєзнавчий Трунова І. В.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) Дружина юних пожежних Мамєдов Е.А.
14.30 – 16.00 Юні журналісти Калюжна Г.М.
Середа 14.30 – 16.00 Умілі руки Мандрик О.О.
14.30 – 16.00 Юний КВНщик Григорова М.К.
Четвер 14.30 – 16.00 Талантіум Овдієнко В.В.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) ЮІР Заковоротній В.Г.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць) Екологічний загін Вікторова О.О.
14.30 – 16.00 Креативне рукоділля Малявіна С.І.
П'ятниця 14.30 – 16.00Юний інформатикЄвтушенко О.В.
14.30 – 16.00 (Раз на місяць)Загін волонтерівКотова Н.М.
Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 19 Січня 2018

Цей сайт безкоштовний!