СТОРІНКА РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО 2018

Метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2018 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання– це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Особливості пробного зовнішнього незалежного оцінювання (завантажити)
Термін проведення реєстрації осіб,
які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні:
з 09 до 31 січня 2018 року

Реєстрація учасників пробного тестування

Реєстрація учасників пробного тестування здійснюється на підставі заяв, згенерованих після використання спеціальної комп’ютерної програми, яка буде розміщена на веб-сайті ХРЦОЯО, та, надісланих поштовим зв’язком на адресу ХРЦОЯО, і оплати витрат на проведення пробного тестування згідно зі згенерованими квитанціями.

Учасник пробного тестування може додати предмет пробного тестування протягом періоду реєстрації. У такому разі особа має надіслати заяву повторно.

Не пізніше ніж за два тижнідо проведення пробного тестування учасник отримає доступ до інформації про місце та час проходження пробного тестування. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт пробного тестування, яке буде розміщено на веб-сайті ХРЦОЯО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Вартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (за один предмет) складає 129 гривень.

Особливості реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО:

Детальний порядок реєстрації для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні буде оприлюднено на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти до 13 грудня.

 • термін реєстрації: 09 до 31 січня 2018 року;
 • реєстрація буде проходити на сайті Харківського РЦОЯО у розділі «Пробне ЗНО»;
 • перед реєстрацією необхідно ознайомитись із Порядком проведення пробного ЗНО-2018 у розділі «Пробне ЗНО».
Пробне тестування проводитиметься 24 та 31 березня 2018 року.
Учасник зможе взяти участь тільки в одному із запропонованих
в той чи інший день тестувань.

Всі тести пробного ЗНО розпочинатимуться об 11.00.
Проведення пробного тестування здійснюватиметься у спеціально створених пунктах.
Про місце проходження пробного тестування кожен учасник зможе дізнатися з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання» на сайті відповідного регіонального центру оцінювання.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:
 • квитанції про сплату вартості послуг за проходження пробного тестування;
 • запрошення (роздруковується учасником з власної інформаційної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання);
 • паспорта або свідоцтва про народження.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

 • з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
 • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Предмети:
• 24 березня 2018 року - українська мова і література, ;
• 31 березня 2018 року - математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мова за вибором).

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Кiлькiсть переглядiв: 207

Коментарi

 • Яна

  2013-08-04 11:38:24

  Большое спасибо за интересніе уроки!!! пригодились в работе над своими :-))...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2018

Цей сайт безкоштовний!