"Що? Де? Коли?"

В рамках батьківського тижня в закладі освіти проведено проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» зустрілись команди: учнів - «Древо старців» та батьків - «Прометей». Запорукою успіху гри стали логічне мислення та увага, вміння ефективно працювати в команді, шукати і знаходити необхідну інформацію. Приємним сюрпризом для учасників гри стали музичні виступи вокальної групи 8-Б класу та Кузьменко Карини, учениці 11-Б класу. За підсумками гри команди набрали однакову кількість балів, були обрані кращі знавці команд: «Древо старців»- Савченко Ярослав (7-Г), «Прометей»- Глушакова Тетяна Леонідівна. Гра захопила не тільки учасників команд, а й усіх присутніх, і стала справжнім інтелектуальним святом!

/Files/images/novini_2022/IMG_3041.JPG /Files/images/novini_2022/IMG_3044.JPG