Шановні друзі!

Раді вітати Вас на сайті нашої школи!
Сподіваємося, що кожен відвідувач сайту знайде для себе відповіді на всі запитання.

Сайт став переможцем у конкурсі-захисті на кращу модель інформатизації начального закладу
«Шкільний інформаційний світ-2012».

Відвідайте його, і Ви дізнаєтесь багато цікавого про нашу школу і, можливо, Ви вирішите, що наша школа саме для Вас.

/Files/images/shkola/школа вид.JPG

Загальна характеристика:

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області є комунальним закладом освіти.

Рік заснування: 1961

Юридична адреса: 61075, м. Харків, проспект Олександрівський, 150, тел.: 93-51-39

Електронна адреса:sch70@kharkivosvita.net.ua

Заклад освіти є юридичною особою, має печатку, штамп, бланк, має право відкривати рахунки в органах державного казначейства.

Головна мета закладу освіти – забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.

/Files/images/shkola/shkola_gram.jpg За успіхи у навчанні та вихованні школа нагороджена:

- Подякою Харківського міського голови – 2003 рік, 2007 рік;

- Почесною грамотою Харківської міської ради – 2000 рік, 2001 рік, 2011 рік.

У 2007 році школа визнана однією з кращих шкіл міста.

Формула розвитку школи:
Збереження традицій + життя в інноваційному режимі для пошуку нових шляхів підвищення ефективності і якості освіти.

Педагогічний колектив пишається тим, що кожний четвертий учитель школи – її випускник, що учні школи щорічно посідають призові місця у Всеукраїнських олімпіадах з російської мови та літератури, біології, географії, історії України, англійської мови, математики, правознавства, досягають значних успіхів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук.

Матеріально-технічна база:

Школа має у своєму розпорядженні
- сучасні кабінети – 28
- із них:
кабінет інформатики – 1
кабінети, обладнані комп’ютером – 22
кабінети, обладнані телевізором – 24
кабінети, обладнані DVD – 24
- бібліотека;
- їдальня, буфет;
- медичний кабінет;
- актова зала;
- спортивна зала;
- спортивний майданчик.
Усі кабінети, обладнані комп’ютерами, підключені до мережі Інтернет.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 12 Жовтня 2018