/Files/images/shkola/olimpiady.png

За підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2016/2017 року школа посіла V місце.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад 2016/2017 навчальний рік

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Предмет Місце Учитель, який підготував
1. Щепілов Ігор 10 математика 2 Філюнкіна Г.В.
хімія 3 Котова Н.М.
економіка 3 Вікторова О.О.
трудове навчання 3 Мандрик О.О.
2. Пальчикова Анастасія 9-В українська мова 1 Третяк Л.О.
географія 2 Козека 1.1.
економіка 2 Вікторова О.О.
3. Г оворуха Карина 11 математика 1 Максименко Н.В.
правознавство 1 Бессонова Н.К.
економіка 3 Вікторова О.О.
4. Афанасьева Олена 11 російська мова 3 Курганська В.І.
українська мова 3 Третяк Л.О.
біологія 3 Переверзева С.В.
5. Дубровіна Ліна 9-Б російська мова 3 Курганська В.І.
англійська мова 3 Зарецька Г.В.
6. Кулаченко Анастасія 9-В українська мова 3 Третяк Л.О.
правознавство 3 Бессонова Н.К.
7. Кірєєва Юлія 11 правознавство 1 Бессонова Н.К.
українська мова 2 Третяк Л.О.
8. Коваль Костянтин 8-Б географія 2 Козека 1.1.
математика 3 Максименко Н.В
9. Остапчук Руслана 7-В математика 1 Філюнкіна Г.В.
10. Калініченко Іоанна 9-Б російська мова 2 Курганська В.І.
11. Воронова Емілія 10 російська мова 2 Сікан Л.М.
12. Федотова Світлана 11 російська мова 2 Курганська В.І.
13. Рослякова Олександра 7-А українська мова 2 Тимченко О.І.
14. Сергеев Володимир 8-А інформаційні технології 2 Євтушенко О.В.
15. Кікіджан Анна 8-Б математика 3 Максименко Н.В.
16. Хохлова Анастасія 10 українська мова 3 Третяк Л.О.
17. Гудзенко Катерина 10 українська мова 3 Третяк Л.О.
18. Алексеенкова Юлія 10 біологія 3 Переверзева С.В.
19. Верхотурова Поліна 11 біологія 3 Переверзева С.В.
20. Рубінштейн Марк 11 математика 2 Максименко Н.В.
21. Дороднов Олександр 9-В трудове навчання 3 Мандрик О.О.

/Files/images/shkola/-1-638.jpg

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад 2015/2016 навчальний рік

№ з/п
Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет
Місце
1.
Кривуля Маргарита
11
екологія
1
2.
Кривуля Маргарита
11
біологія
1
3.
Говоруха Карина
10
правознавство
1
4.
Говоруха Карина
10
математика
1
5.
Найда Віталій
11
історія
1
6.
Дубровіна Ліна
8
російська мова та література
1
7.
Панаско Іван
11
хімія
2
8.
Кривуля Маргарита
11
англійська мова,
російська мова та література
2
9.
Зайвая Тетяна
11
англійська мова
2
10.
Пальчикова Анастасія
8
географія, математика, біологія
2
11.
Афанасьєва Олена
10
географія, російська мова та література
2
12.
Калініченко Іоанна
8
російська мова та література
2
13.
Воронова Емілія
9
російська мова та література
2
14.
Дубровіна Ліна
8
біологія
2
15.
Найда Віталій
11
географія
3
16.
Федотова Світлана
10
російська мова та література
3
17.
Воронова Емілія
9
біологія
3
18.
Коваль Костянтин
7
хімія, математика
3
19.
Щепілов Ігор
9
математика, трудове навчання
3
20.
Рубінштейн Марк
10
математика
3
21.
Пальчикова Анастасія
8
історія
3
22.
Кірєєва Юлія
10
хімія
3
23.
Воронова Емілія
9
біологія
3
24.
Репечінський Олександр
11
інформатика
3

Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

2015/2016 навчальний рік

Відділення
Секція
Прізвище, ім’я учня
Клас
Місце
Учитель
Відділення
Мовознавства
Секція
"Англійська мова"


Зайвая Тетяна
11
2
Гандзя І.В,
Відділення Філософії та суспільствознавства
Секція «Філософія»
Терських Дар'я
10
2
Пчельнікова В.О.
Секція «Правознавство»
Найда Віталій
11
1
Бєссонова Н.К.
Секція «Журналістика»
Кірєєва Юлія
10
2
Калюжна Г.М.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад

2014/2015 навчальний рік

№ з/п
Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет
Місце
ПІБ учителя
1.
Тесло Максим
11
екологія
1
Котова Н.М.
2.
Кривуля Маргарита
10
біологія
1
Переверзєва С.В.
3.
Говоруха Карина
9
економіка
1
Вікторова О.О.
4.
Говоруха Карина
9
математика
2
Максименко Н.В.
5.
Панаско Іван
10
математика
2
Філюнкіна Г.В.
6.
Венжега Карина
11
математика
2
Максименко Н.В.
7.
Хохлова Анастасія
8
математика
2
Євтушенко О.В.
8.
Тесло Максим
11
географія
2
Вікторова О.О.
9.
Зайвая Тетяна
10
англійська мова
2
Гандзя І.В.
10.
Луговський Олександр
10
економіка
2
Вікторова О.О.
11.
Кірєєва Юлія
9
правознавство
2
Бессонова Н.К.
12.
Коваленко Марія
11
математика
3
Максименко Н.В.
13.
Кривуля Маргарита
10
англійська мова
3
Гандзя І.В.
14.
Баранова Дар'я
11
англійська мова
3
Гандзя І.В.
15.
Кисельова Марія
7
українська мова та література
3
Положий Т.М.
16.
Афанасьєва Олена
9
біологія
3
Переверзєва С.В.
17.
Воронова Емілія
8
біологія
3
Переверзєва С.В.
18.
Венжега Карина
11
хімія
3
Котова Н.М.
19.
Шашнікова Юлія
11
правознавство
3
Бессонова Н.М.

Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

2014/2015 навчальний рік

Відділення
Секція
Прізвище, ім’я учня
Клас
Місце
Учитель
Відділення комп'ютерних наук
Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»
Репечинський Олександр
10
1
Євтушенко О.В.
Відділення
Математики
Секція «Прикладна математика»
Панаско Іван
10
1
Філюнкіна Г.В.
Рубінштейн Марк
9
2
Максименко Н.В.
Відділення
Хімії та біології
Секція
"Психологія"
Ягудіна Катерина
11
1
Лозова К.С.
Воліна Анастасія
11
3
Секція "Медицина"
Кривуля Маргарита
10
2
Переверзєва С.В.
Відділення
Мовознавства
Секція
"Ділова українська мова"
Скок Тетяна
9
2
Третяк Л.О.
Секція
"Англійська мова"


Зайвая Тетяна
10
3
Гандзя І.В,
Відділення Філософії та суспільствознавства
Секція «Педагогіка»
Пивовар Анастасія
11
3
Курганська В.І.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад

2013/2014 навчальний рік

№ з/п
Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет
Місце
ПІБ учителя
1.
Найда Віталій
9
російська мова та література
1
Калюжна Г.М.
2.
Зимницька Софія
10
російська мова та література
1
Курганська В.І.
3.
Курбанов Руслан
11
російська мова та література
1
Курганська В.І.
4.
Говоруха Карина
8
математика
1
Максименко Н.В.
5.
Панаско Іван
9
математика
1
Філюнкіна Г.В.
6.
Жадяєва Карина
8
трудове навчання
1
Овдієнко В.В.
7.
Венжега Карина
10
російська мова та література
2
Курганська В.І.
8.
Венжега Карина
10
математика
2
Максименко Н.В.
9.
Курбанов Руслан
11
історія
2
Бессонова Н.К.
10.
Кривуля Маргарита
9
біологія
2
Переверзєва С.В.
11.
Афанасьєва Олена
8
російська мова та література
3
Курганська В.І.
12.
Книшенко Олексій
9
російська мова та література
3
Калюжна Г.М.
13.
Воліна Анастасія
10
російська мова та література
3
Курганська В.І.
14.
Романська Анастасія
11
російська мова та література
3
Курганська В.І.
15.
Говоруха Карина
8
географія
3
Тютюнникова Н.В.
16.
Афанасьєва Олена
8
географія
3
Тютюнникова Н.В.
17.
Найда Віталій
9
географія
3
Козека І.І.
18.
Довга Валерія
6
математика
3
Максименко Н.В.
19.
Кривуля Маргарита
9
англійська мова
3
Гандзя І.В.
20.
Зимницька Софія
10
англійська мова
3
Гандзя І.В.
21.
Афанасьєва Олена
8
історія
3
Пчельнікова В.О.
22.
Найда Віталій
9
історія
3
Бессонова Н.К.
23.
Курбанов Руслан
11
екологія
3
Переверзєва С.В.
24.
Венжега Віталіна
7
українська мова та література
3
Третяк Л.О.
25.
Світлична Марина
11
біологія
3
Переверзєва С.В.
26.
Коваленко Марія
10
економіка
3
Вікторова О.О.
27.
Шашнікова Юлія
10
правознавство
3
Бессонова Н.К.

Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

2013/2014 навчальний рік

Відділення
Секція
Прізвище, ім’я учня
Клас
Місце
Відділення Літературознавства, фольклористики
та мистецтвознавства
Секція «Літературна творчість»
Венжега Карина
10
1
Секція «Російська мова»
Зимницька Софія
10
1
Секція «Російська мова»
Семенов Єгор
9
2
Відділення Філософії та суспільствознавства
Секція «Філософія»
Курбанов Руслан
11
1
Відділення Наук про Землю
Секція «Географія та ландшафтознавство»
Тесло Максим
10
3
Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 19 Січня 2018

Цей сайт безкоштовний!