Учителі пишаються тим, що навчили і виховали велику кількість учнів,які стали гордістю школи.

2014 Зимницька Софія- переможець Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури у м. Біла Церква, стипендіат Президента України.
2013Зимницька Софія- переможець Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури у м. Ялта, стипендіат Президента України.
2013Шумаєв Олександр- переможець Всеукраїнської олімпіади з фізики у м. Херсон.
2008Гур’єв Валерій- переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук, учасник міжнародного студентського саміту у Великобританії.
2008Сироватченко Андрій- бронзовий призер параолімпійських ігор з плавання ум. Пекін.
2007Петренко Михайло- чемпіони світу, Європи, України з акробатичного рок-н-ролу.
Рубльовська Ганна
2005Барсуков Олексій- срібний призер міжнародної олімпіади з біології у м. Пекін, багаторазовий переможець Всеукраїнських турнірів з біології.
2005Хрипушина Тетяна- переможець Всеукраїнського конкурсу «Міні-міс Україна».
2005Ахундова Нателла- переможець загальноєвропейського конкурсу творів у номінації «Образотворче мистецтво».
2004Мушенко Олександра- переможець Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Місто посміхається».

Дата останньої зміни 20 Січня 2018