Переможці конкурсів, олімпіад, турнірів
2021/2022 навчальний рік
Мовно літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка
№ | місце | клас | ПІП учня | ПІП учителя |
1 | І | 6-В | Желновач Євгеній Віталійович | Купершмідт І.В. |
2 | ІІІ | 11-Б | Одокієнко Анна Павлівна | Третяк Л.О. |
3 | ІІ | 5-А | Кубаткін Іван Вікторович | Положий Т.М. |
Мовно літературний конкурс імені Яцика (5 місце)
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
1 | ІІ | 6-В | Желновач Євгеній Віталійович | Купершмідт І.В. |
2 | ІІ | 8-А | Бірченко Христина Андріївна | Купершмідт І.В. |
3 | ІІ | 9-б | Нєєлова Софія Романівна | Третяк Л.О. |
4 | ІІ | 11-Б | Василенко Ксенія Олександрівна | Третяк Л.О. |
Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
2021/2022 навчальний рік
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
1 | ІІІ | 10-Б | Шкуріна Єлизавета Віталіївна | Клименко Г.В. |
2 | І | 11-А | Юрчак Яна Володимирівна | Приходько М.Ю. |
Українська мова та література, 6 місце
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
І | 10-Б | Мандрик Варвара Олексіївна | Купершмідт І.В. |
Історія України, 7 місце
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
ІІІ | 8-А | Овер’янов Олексій Артемович | Бессонова Н.К. | |
2 | ІІ | 10-Б | Кіченко Тимофій Романович | Бессонова Н.К. |
3 | ІІІ | 11-Б | Василенко Ксенія Олександрівна | Пчельнікова В. О. |
Правознавство, 8 місце
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
ІІІ | 10-Б | Кіченко Тимофій Романович | Бессонова Н.К. |
Математика, 6 місце
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
І | 10-Б | Кіченко Тимофій Романович | Клименко Г.В. | |
2. | ІІІ | 7-А | Пальченков Артем Олегович | Євтушенко О.В. |
3. | ІІІ | 8-А | Овер’янов Олексій Артемович | Клименко Г.В. |
Хімія, 10 місце
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
ІІ | 7-Г | Коденець Юлія Віталіївна | Котова Н.М. | |
2. | ІІІ | 9-А | Павленко Даніїл Євгенович | Котова Н.М. |
Географія, 9 місце
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
ІІІ | 8-А | Овер’янов Олексій Артемович | Вікторова О.О. | |
2. | ІІІ | 9-А | Сочан Владислав Віталійович | Козека І.І. |
3. | ІІІ | 9-А | Дем’яненко Владислав Станіславович | Козека І.І. |
4. | ІІІ | 10-Б | Кіченко Тимофій Романович | Вікторова О.О. |
Російська мова та література, 3 місце
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
ІІІ | 9-В | Гривко Лілія | Курганська В.І. | |
2. | ІІ | 10-Б | Мандрик Варвара Олексіївна | Зарецька Г.В. |
3. | ІІІ | 11-Б | Одокієнко Анна Павлівна | Тимченко О.І. |
4. | І | 11-Б | Василенко Ксенія Олександрівна | Тимченко О.І. |
Іноземна мова (англійська), 12 місце
№ | місце | клас | ПІБ учня | ПІБ учителя |
ІІІ | 8-Б | Яценко Анастасія | Курило Т.В. |
Переможці конкурсів, олімпіад, турнірів
2020/2021 навчальний рік
Міський турнір знавців математики, команда посіла ІІІ місце. Учасниця команди від Індустріального району Снітька Поліна, учениця 10-А класу, учитель Ліхньовська Т.В.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
1 | Гривко Лілія | 8-В | ІІ місце | Калюжна Г.М |
Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
1 | Половинченко Маргарита | 4-В | І місце | Полозова О.Ю. |
Екологічний проект – 2 місце
1 | Яценко Олександра | 11-Б | ІІ місце | Переверзєва С.В. |
Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів (ІІ етап)
Трудове навчання – 3 місце
1 | Дегтярь Максим | 9-Б | ІІІ місце | Мандрик О.О. |
2 | Старікова Анастасія | 11-Б | ІІ місце | Овдієнко В.В. |
Математика – 6 місце
1 | Гривко Лілія | 8-В | ІІ місце | Ліхньовська Т.В. |
2 | Овер’янов Олексій | 7-В | ІІ місце | Клименко Г.В. |
3 | Кіченко Тимофій | 9-Б | ІІ місце | Клименко Г.В. |
Українська мова – 1 місце
1 | Каменецька Світлана | 11-А | І місце | Положий Т.М. |
2 | Одокієнко Анна | 10-А | І місце | Третяк Л.О. |
3 | Нєєлова Софія | 8-Б | І місце | Третяк Л.О. |
4 | Гривко Лілія | 8-В | ІІІ місце | Калюжна Г.М. |
5 | Бірченко Христина | 7-Б | ІІІ місце | Купершмідт І.В |
Історія – 7 місце
1 | Мазун Іван | 8-Б | ІІ місце | Бессонова Н.К. |
2 | Ковтун Єгор | 8-А | ІІІ місце | Бессонова Н.К. |
3 | Бражнік Михайло | 9-Б | ІІ місце | Бессонова Н.К. |
Біологія
1 | Тука Олександра | 11-Б | ІІІ місце | Переверзєва С.В. |
2 | Одокієнко Анна | 10-А | І місце | Переверзєва С.В. |
Міський етап конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту»
Харків – місто щастя і добра!
Супрун Роман, учень 5-А, ІІ місце, «Харків – красеню мій! Місто юності України», учитель Калюжна Г.М
Іванова Кіра, учениця 11-А, ІІ місце, «Харків – місто щастя добра!», учитель Положий Т.М.
Переможці ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнських олімпіад
у 2019/2020 навчальному роц
Прізвище та ім’яучня | Клас | Предмет | Місце | Учитель, якийпідготував |
Кікіджан Анна | 11 | російськамова та література | 1 | Курганська В.І. |
Одокієнко Анна | 9-Б | російськамова та література | 3 | Сікан Л.М. |
Зубенко Сніжана | 9-Б | українськамова та література | 3 | Третяк Л.О. |
За підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2019/2020 року школа посіла ІІІ місце.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2019/2020 навчальний рік
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель, який підготував |
1. | Гривко Лілія | 7-В | українська мова та література | 2 | Калюжна Г.М. |
2. | Бондаренко Віра | 7-В | українська мова та література | 3 | Калюжна Г.М. |
3. | Любомирський Ярослав | 8-Б | українська мова та література | 1 | Купершмідт І.В. |
4. | Мандрик Варвара | 8-Б | українська мова та література | 2 | Купершмідт І.В. |
5. | Зубенко Сніжана | 9-Б | українська мова та література | 1 | Третяк Л.О. |
6. | Одокієнко Анна | 9-Б | українська мова та література | 2 | Третяк Л.О. |
7. | Іванова Кіра | 10-А | українська мова та література | 3 | Положий Т.М. |
8. | Рослякова Олександра | 10-А | українська мова та література | 3 | Положий Т.М. |
9. | Савєльєва Валерія | 11 | українська мова та література | 2 | Третяк Л.О. |
10. | Федотова Тамара | 11 | українська мова та література | 3 | Третяк Л.О. |
11. | Козека Михайло | 10-А | трудове навчання | 1 | Мандрик О.О. |
12. | Соколов Данило | 9-В | трудове навчання | 3 | Мандрик О.О. |
13. | Старікова Анастасія | 10 | трудове навчання | 2 | Овдієнко В.В. |
14. | Одокієнко Анна | 9-Б | російська мова та література | 1 | Сікан Л.М. |
15. | Соколов Данило | 9-В | російська мова та література | 3 | Калюжна Г.М. |
16. | Рослякова Олександра | 10-А | російська мова та література | 2 | Тимченко О.І. |
17. | Каменецька Світлана | 10-А | російська мова та література | 2 | Тимченко О.І. |
18. | Кікіджан Анна | 11 | російська мова та література | 1 | Курганська В.І. |
19. | Столяренко Олександра | 11 | російська мова та література | 3 | Курганська В.І. |
20. | Василенко Ксенія | 9-Б | математика | 2 | Максименко В.В. |
21. | Заіка Еліна | 9-А | математика | 3 | Максименко Н.В. |
22. | Кіченко Тимофій | 8-В | математика | 2 | Євтушенко О.В. |
23. | Бондаренко Віра | 7-В | математика | 3 | Філюнкіна Г.В. |
24. | Макаров Микита | 6-В | математика | 3 | Клименко Г.В. |
25. | Кіченко Тимофій | 8-В | історія | 2 | Бессонова Н.К. |
26. | Бражник Михайло | 8-Б | історія | 3 | Бессонова Н.К. |
27. | Соколов Данило | 9-В | історія | 2 | Пчельнікова В.О. |
28. | Іванова Кіра | 10-А | історія | 3 | Бессонова Н.К. |
29. | Лашин Гліб | 11 | історія | 2 | Пчельнікова В.О. |
30. | Бурик Лілія | 11 | історія | 3 | Пчельнікова В.О. |
31. | Любомирський Ярослав | 8-Б | англійська мова | 3 | Зарецька Г.В. |
32. | Шитєєв Іван | 9-А | англійська мова | 3 | Нестеренко Г.В. |
33. | Іванова Кіра | 10-А | англійська мова | 2 | Нестеренко Г.В. |
34. | Федотова Тамара | 11 | англійська мова | 3 | Зарецька Г.В. |
35. | Купін Ігор | 11 | екологія | 3 | Котова Н.М. |
36. | Соколов Данило | 9-В | хімія | 3 | Котова Н.М. |
37. | Бернадський Михайло | 9-А | біологія | 3 | Переверзєва С.В. |
38. | Тука Олександра | 10-Б | біологія | 2 | Переверзєва С.В. |
39. | Яценко Олександра | 10-Б | біологія | 2 | Переверзєва С.В. |
40. | Лашин Гліб | 11 | біологія | 3 | Переверзєва С.В. |
41. | Верхотурова Аліса | 9-Б | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
42. | Лебединець Андрій | 9-Б | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
43. | Іванова Кіра | 10-А | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
44. | Бурик Лілія | 11 | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
45. | Лашин Гліб | 11 | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
2019/2020 навчальний рік
Відділення | Секція | Прізвище, ім’яучня | Клас | Місце |
Хімії та біології | Психологія | Яценко Олександра | 10-Б | 2 |
Історії | ІсторіяУкраїни | ІвановаКіра | 10-А | 2 |
Комп’ютерних наук | Інтернет-технології та WEB-дизайн | Антоненко Іван | 10-Б | 3 |
За підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2018/2019 року школа посіла ІІІ місце.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2018/2019 навчальний рік
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель, який підготував |
1 | Рослякова О. | 9-А | російська мова та література | 1 | Тимченко О.І. |
2 | Каменецька С. | 9-А | російська мова та література | 2 | Тимченко О.І. |
3 | Кікіджан А. | 10 | російська мова та література | 1 | Курганська В.І. |
4 | Столяренко О. | 10 | російська мова та література | 3 | Тимченко О.І. |
5 | Дубровіна Л. | 11 | російська мова та література | 3 | Курганська В.І. |
6 | Третяк В. | 11 | російська мова та література | 2 | Курганська В.І. |
7 | Васильєва А. | 8-А | географія | 1 | Вікторова О.О. |
8 | Шитєєв І. | 8-А | географія | 1 | Вікторова О.О. |
9 | Москальова Н. | 9-А | географія | 1 | Вікторова О.О. |
10 | Каменецька С. | 9-А | географія | 1 | Вікторова О.О. |
11 | Коваль К. | 10 | географія | 2 | Козека І.І. |
12 | Луценко В. | 10 | географія | 3 | Козека І.І. |
13 | Кулаченко А. | 11 | географія | 2 | Козека І.І. |
14 | Яровий О. | 11 | географія | 3 | Козека І.І. |
15 | Гривко Л. | 6-В | математика | 3 | Філюнкіна Г.В. |
16 | Бондаренко В. | 6-В | математика | 2 | Філюнкіна Г.В. |
17 | Заіка Е. | 8-А | математика | 3 | Максименко Н.В. |
18 | Василенко К. | 8-Б | математика | 3 | Максименко Н.В. |
19 | Кікіджан А. | 10 | математика | 3 | Максименко Н.В. |
20 | Столяренко О. | 10 | математика | 3 | Максименко Н.В. |
21 | Третяк В. | 11 | математика | 3 | Максименко Н.В. |
22 | Мандрик В. | 7-Б | українська мова та література | 1 | Купершмідт І.В. |
23 | Любомирський Я. | 7-Б | українська мова та література | 3 | Купершмідт І.В. |
24 | Одокієнко А. | 8-Б | українська мова та література | 2 | Третяк Л.О. |
25 | Зубенко С. | 8-Б | українська мова та література | 2 | Третяк Л.О. |
26 | Рослякова О. | 9-А | українська мова та література | 2 | Тимченко О.І. |
27 | Савєльєва В. | 10 | українська мова та література | 3 | Третяк Л.О. |
28 | Коваль К. | 10 | українська мова та література | 3 | Третяк Л.О. |
29 | Пальчикова А. | 11 | українська мова та література | 1 | Третяк Л.О. |
30 | Третяк В. | 11 | українська мова та література | 3 | Третяк Л.О. |
31 | Соколов Д. | 8-В | історія | 2 | Пчельнікова В.О. |
32 | Заколодяжний Н. | 9-А | історія | 3 | Бессонова Н.К. |
33 | Демченко Ф. | 9-А | історія | 2 | Бессонова Н.К. |
34 | Комір В. | 11 | історія | 2 | Бессонова Н.К. |
35 | Купін І. | 10 | екологія | 3 | Переверзєва С.В. |
36 | Старікова А. | 9-В | трудове навчання | 3 | Овдієнко В.В. |
37 | Третяк В. | 11 | хімія | 3 | Котова Н.М. |
38 | Третяк В. | 11 | хімія | 2 | Котова Н.М. |
39 | Іванова К. | 9-А | англійська мова | 1 | Нестеренко Г.В. |
40 | Бернадський М. | 8-А | біологія | 3 | Переверзєва С.В. |
41 | Тука О. | 9-В | біологія | 1 | Переверзєва С.В. |
42 | Яценко О. | 9-А | біологія | 3 | Переверзєва С.В. |
43 | Купін І. | 10 | біологія | 2 | Переверзєва С.В. |
44 | Єфімова К. | 7-Б | інформатика | 2 | Євтушенко О.В. |
45 | Сєрокуров А. | 9-А | економіка | 3 | Вікторова О.О. |
46 | Кікіджан А. | 10 | економіка | 3 | Вікторова О.О. |
47 | Третяк В. | 11 | економіка | 3 | Вікторова О.О. |
48 | Заколодяжний Н. | 9-А | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
49 | Косарєва Д. | 10 | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
50 | Коваль К. | 10 | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
51 | Кулаченко А. | 11 | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
52 | Комір В. | 11 | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
53 | Сергєєв В. | 10 | інформаційні технології | 3 | Євтушенко О.В. |
Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
2018/2019 навчальний рік
Відділення | Секція | Клас | ПІБ учня | ПІБ наукового керівника | Місце |
Філософія та суспільствознавство | Філософія | 11 | Кулаченко Анастасія | Бессонова Н.К. | 2 |
Математика | Прикладна математика | 10 | Столяренко Олександра | Максименко Н.К. | 3 |
Літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство | Фольклористика | 11 | Євдокименко Дарина | Третяк Л.О. | 1 |
Українська література | 9 | Старікова Анастасія | Калюжна Г.М. | 2 | |
Мистецтвознавство | 11 | Комір Вікторія | Курганська В.І. | 3 |
За підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2017/2018 року школа посіла V місце.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 навчальний рік
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель, який підготував |
1. | Бернадський Михайло | 7-А | хімія | 2 | Котова Н.М. |
2. | Соколов Данило | 7-В | хімія | 2 | Котова Н.М. |
3. | Купін Ігор | 9-А | хімія | 3 | Котова Н.М. |
4. | Котов Павло | 11 | хімія | 3 | Котова Н.М. |
5. | Хохлова Анастасія | 11 | українська мова та література | 1 | Третяк Л.О. |
6. | Гудзенко Катерина | 11 | українська мова та література | 2 | Третяк Л.О. |
7. | Пальчикова Анастасія | 10 | українська мова та література | 2 | Третяк Л.О. |
8. | Савєльєва Валерія | 9-А | українська мова та література | 2 | Купершмідт І.В. |
9. | Коваль Костянтин | 9-Б | українська мова та література | 2 | Купершмідт І.В. |
10. | Васічко Еліна | 8-Б | українська мова та література | 3 | Калюжна Г.М. |
11. | Рослякова Олександра | 8-А | українська мова та література | 2 | Тимченко О.І. |
12. | Кікіджан Анна | 9-Б | російська мова та література | 2 | Курганська В.І. |
13. | Савєльєва Валерія | 9-А | російська мова та література | 1 | Калюжна Г.М. |
14. | Дубровіна Ліна | 10 | російська мова та література | 1 | Курганська В.І. |
15. | Третяк Валерій | 10 | російська мова та література | 2 | Курганська В.І. |
16. | Воронова Емілія | 11 | російська мова та література | 3 | Сікан Л.М. |
17. | Павлова Валерія | 11 | російська мова та література | 3 | Сікан Л.М. |
18. | Кіченко Тимофій | 6-В | математика | 3 | Клименко Г.В. |
19. | Зубкова Владислава | 7-Б | математика | 3 | Максименко Н.В. |
20. | Кучеренко Віталій | 8-Б | математика | 3 | Філюнкіна Г.В. |
21. | Коваль Костянтин | 9-Б | математика | 3 | Максименко Н.В. |
22. | Довга Валерія | 10 | математика | 3 | Максименко Н.В. |
23. | Пальчикова Анастасія | 10 | математика | 2 | Максименко Н.В. |
24. | Одокієнко Анна | 7-Б | фізика | 3 | Бєлінська С.В. |
25. | Пальчикова Анастасія | 10 | географія | 3 | Козека І.І. |
26. | Коваль Костянтин | 9-Б | англійська мова | 3 | Зарецька Г.В. |
27. | Іванова Кіра | 8-А | історія | 1 | Бессонова Н.К. |
28. | Сєрокуров Артем | 8-А | історія | 3 | Бессонова Н.К. |
29. | Хохлова Анастасія | 11 | історія | 3 | Бессонова Н.К. |
30. | Алєксєєнкова Юлія | 11 | історія | 3 | Бессонова Н.К. |
31. | Кікіджан Анна | 9-Б | економіка | 3 | Вікторова О.О. |
32. | Алєксєєнкова Юлія | 11 | біологія | 2 | Переверзєва С.В. |
33. | Луценко Вікторія | 9-А | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
34. | Хіжнякова Катерина | 9-А | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
35. | Кулаченко Анастасія | 10 | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
36. | Комір Вікторія | 10 | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
37. | Алєксєєнкова Юлія | 11 | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
38. | Соловйова Анастасія | 11 | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
39. | Сергєєв Володимир | 9-А | інформаційні технології | 3 | Євтушенко О.В. |
40. | Щепілов Ігор | 11 | інформаційні технології | 3 | Євтушенко О.В. |
Результативність участі учнів
у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН України
Відділення філософії та суспільствознавства
Секція філософія
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 10 | Пальчикова Анастасія | Бессонова Н.К. | 2 |
Секція соціології
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 11 | Гудзенко Катерина | Пчельнікова В.О. | 2 |
Відділення математики
Секція математика
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 9-А | Хижнякова Катерина | Максименко Н.В. | 3 |
Відділення комп’ютерних наук
Секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 9-А | Сергєєв Володимир | Євтушенко О.В. | 4 |
Відділення літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства
Секція фольклористики
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 9-А | Савєльєва Валерія | Купершмідт І.В. | 1 |
Секція літературознавство
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 11 | Шевченко Олександра | Сікан Л.М. | 1 |
Секція мистецтвознавства
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 10 | Дубровіна Ліна | Курганська В.І. | 2 |
Відділення хімії та біології
Секція валеології
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 9-А | Олійник Дмитро | Чухлата Л.Г. | 3 |
Відділення екології та аграрних наук
Секція аграрних наук
№ з/п | Клас | ПІБ учня | ПІБ учителя, наукового керівника | Результат |
1. | 10 | Кулаченко Анастасія | Переверзєва С.В. | 3 |
Учні 3-4-х класів взяли участь у міжпредметній олімпіаді «У світі знань» та посіли 2 рейтингове місце серед закладів освіти району.
Переможцями та призерами стали:
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель, який підготував |
1. | Листопад Злата | 3-Б | Математика | 1 | Петренко В.С. |
2. | Балац Вероніка | 3-Б | Природознавство | 2 | Петренко В.С. |
3. | Гладушка Андрій | 3-Б | Математика | 3 | Петренко В.С. |
4. | Макаров Микита | 4-В | Математика | 3 | Малюкова О.К. |
5. | Горбань Артем | 4-А | Математика | 3 | Окунєва Т.М. |
За підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2016/2017 року школа посіла V місце.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад 2016/2017 навчальний рік
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель, який підготував |
1. | Щепілов Ігор | 10 | математика | 2 | Філюнкіна Г.В. |
хімія | 3 | Котова Н.М. | |||
економіка | 3 | Вікторова О.О. | |||
трудове навчання | 3 | Мандрик О.О. | |||
2. | Пальчикова Анастасія | 9-В | українська мова | 1 | Третяк Л.О. |
географія | 2 | Козека 1.1. | |||
економіка | 2 | Вікторова О.О. | |||
3. | Г оворуха Карина | 11 | математика | 1 | Максименко Н.В. |
правознавство | 1 | Бессонова Н.К. | |||
економіка | 3 | Вікторова О.О. | |||
4. | Афанасьева Олена | 11 | російська мова | 3 | Курганська В.І. |
українська мова | 3 | Третяк Л.О. | |||
біологія | 3 | Переверзева С.В. | |||
5. | Дубровіна Ліна | 9-Б | російська мова | 3 | Курганська В.І. |
англійська мова | 3 | Зарецька Г.В. | |||
6. | Кулаченко Анастасія | 9-В | українська мова | 3 | Третяк Л.О. |
правознавство | 3 | Бессонова Н.К. | |||
7. | Кірєєва Юлія | 11 | правознавство | 1 | Бессонова Н.К. |
українська мова | 2 | Третяк Л.О. | |||
8. | Коваль Костянтин | 8-Б | географія | 2 | Козека 1.1. |
математика | 3 | Максименко Н.В | |||
9. | Остапчук Руслана | 7-В | математика | 1 | Філюнкіна Г.В. |
10. | Калініченко Іоанна | 9-Б | російська мова | 2 | Курганська В.І. |
11. | Воронова Емілія | 10 | російська мова | 2 | Сікан Л.М. |
12. | Федотова Світлана | 11 | російська мова | 2 | Курганська В.І. |
13. | Рослякова Олександра | 7-А | українська мова | 2 | Тимченко О.І. |
14. | Сергеев Володимир | 8-А | інформаційні технології | 2 | Євтушенко О.В. |
15. | Кікіджан Анна | 8-Б | математика | 3 | Максименко Н.В. |
16. | Хохлова Анастасія | 10 | українська мова | 3 | Третяк Л.О. |
17. | Гудзенко Катерина | 10 | українська мова | 3 | Третяк Л.О. |
18. | Алексеенкова Юлія | 10 | біологія | 3 | Переверзева С.В. |
19. | Верхотурова Поліна | 11 | біологія | 3 | Переверзева С.В. |
20. | Рубінштейн Марк | 11 | математика | 2 | Максименко Н.В. |
21. | Дороднов Олександр | 9-В | трудове навчання | 3 | Мандрик О.О. |
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад 2015/2016 навчальний рік
№ з/п | Прізвище, ім’я учня | Клас | Предмет | Місце |
1. | Кривуля Маргарита | 11 | екологія | 1 |
2. | Кривуля Маргарита | 11 | біологія | 1 |
3. | Говоруха Карина | 10 | правознавство | 1 |
4. | Говоруха Карина | 10 | математика | 1 |
5. | Найда Віталій | 11 | історія | 1 |
6. | Дубровіна Ліна | 8 | російська мова та література | 1 |
7. | Панаско Іван | 11 | хімія | 2 |
8. | Кривуля Маргарита | 11 | англійська мова, російська мова та література | 2 |
9. | Зайвая Тетяна | 11 | англійська мова | 2 |
10. | Пальчикова Анастасія | 8 | географія, математика, біологія | 2 |
11. | Афанасьєва Олена | 10 | географія, російська мова та література | 2 |
12. | Калініченко Іоанна | 8 | російська мова та література | 2 |
13. | Воронова Емілія | 9 | російська мова та література | 2 |
14. | Дубровіна Ліна | 8 | біологія | 2 |
15. | Найда Віталій | 11 | географія | 3 |
16. | Федотова Світлана | 10 | російська мова та література | 3 |
17. | Воронова Емілія | 9 | біологія | 3 |
18. | Коваль Костянтин | 7 | хімія, математика | 3 |
19. | Щепілов Ігор | 9 | математика, трудове навчання | 3 |
20. | Рубінштейн Марк | 10 | математика | 3 |
21. | Пальчикова Анастасія | 8 | історія | 3 |
22. | Кірєєва Юлія | 10 | хімія | 3 |
23. | Воронова Емілія | 9 | біологія | 3 |
24. | Репечінський Олександр | 11 | інформатика | 3 |
Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
2015/2016 навчальний рік
Відділення | Секція | Прізвище, ім’я учня | Клас | Місце | Учитель |
Відділення Мовознавства | Секція "Англійська мова" | Зайвая Тетяна | 11 | 2 | Гандзя І.В, |
Відділення Філософії та суспільствознавства | Секція «Філософія» | Терських Дар'я | 10 | 2 | Пчельнікова В.О. |
Секція «Правознавство» | Найда Віталій | 11 | 1 | Бєссонова Н.К. | |
Секція «Журналістика» | Кірєєва Юлія | 10 | 2 | Калюжна Г.М. |
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2014/2015 навчальний рік
№ з/п | Прізвище, ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | ПІБ учителя |
1. | Тесло Максим | 11 | екологія | 1 | Котова Н.М. |
2. | Кривуля Маргарита | 10 | біологія | 1 | Переверзєва С.В. |
3. | Говоруха Карина | 9 | економіка | 1 | Вікторова О.О. |
4. | Говоруха Карина | 9 | математика | 2 | Максименко Н.В. |
5. | Панаско Іван | 10 | математика | 2 | Філюнкіна Г.В. |
6. | Венжега Карина | 11 | математика | 2 | Максименко Н.В. |
7. | Хохлова Анастасія | 8 | математика | 2 | Євтушенко О.В. |
8. | Тесло Максим | 11 | географія | 2 | Вікторова О.О. |
9. | Зайвая Тетяна | 10 | англійська мова | 2 | Гандзя І.В. |
10. | Луговський Олександр | 10 | економіка | 2 | Вікторова О.О. |
11. | Кірєєва Юлія | 9 | правознавство | 2 | Бессонова Н.К. |
12. | Коваленко Марія | 11 | математика | 3 | Максименко Н.В. |
13. | Кривуля Маргарита | 10 | англійська мова | 3 | Гандзя І.В. |
14. | Баранова Дар'я | 11 | англійська мова | 3 | Гандзя І.В. |
15. | Кисельова Марія | 7 | українська мова та література | 3 | Положий Т.М. |
16. | Афанасьєва Олена | 9 | біологія | 3 | Переверзєва С.В. |
17. | Воронова Емілія | 8 | біологія | 3 | Переверзєва С.В. |
18. | Венжега Карина | 11 | хімія | 3 | Котова Н.М. |
19. | Шашнікова Юлія | 11 | правознавство | 3 | Бессонова Н.М. |
Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
2014/2015 навчальний рік
Відділення | Секція | Прізвище, ім’я учня | Клас | Місце | Учитель |
Відділення комп'ютерних наук | Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» | Репечинський Олександр | 10 | 1 | Євтушенко О.В. |
Відділення Математики | Секція «Прикладна математика» | Панаско Іван | 10 | 1 | Філюнкіна Г.В. |
Рубінштейн Марк | 9 | 2 | Максименко Н.В. | ||
Відділення Хімії та біології | Секція "Психологія" | Ягудіна Катерина | 11 | 1 | Лозова К.С. |
Воліна Анастасія | 11 | 3 | |||
Секція "Медицина" | Кривуля Маргарита | 10 | 2 | Переверзєва С.В. | |
Відділення Мовознавства | Секція "Ділова українська мова" | Скок Тетяна | 9 | 2 | Третяк Л.О. |
Секція "Англійська мова" | Зайвая Тетяна | 10 | 3 | Гандзя І.В, | |
Відділення Філософії та суспільствознавства | Секція «Педагогіка» | Пивовар Анастасія | 11 | 3 | Курганська В.І. |
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
2013/2014 навчальний рік
№ з/п | Прізвище, ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | ПІБ учителя |
1. | Найда Віталій | 9 | російська мова та література | 1 | Калюжна Г.М. |
2. | Зимницька Софія | 10 | російська мова та література | 1 | Курганська В.І. |
3. | Курбанов Руслан | 11 | російська мова та література | 1 | Курганська В.І. |
4. | Говоруха Карина | 8 | математика | 1 | Максименко Н.В. |
5. | Панаско Іван | 9 | математика | 1 | Філюнкіна Г.В. |
6. | Жадяєва Карина | 8 | трудове навчання | 1 | Овдієнко В.В. |
7. | Венжега Карина | 10 | російська мова та література | 2 | Курганська В.І. |
8. | Венжега Карина | 10 | математика | 2 | Максименко Н.В. |
9. | Курбанов Руслан | 11 | історія | 2 | Бессонова Н.К. |
10. | Кривуля Маргарита | 9 | біологія | 2 | Переверзєва С.В. |
11. | Афанасьєва Олена | 8 | російська мова та література | 3 | Курганська В.І. |
12. | Книшенко Олексій | 9 | російська мова та література | 3 | Калюжна Г.М. |
13. | Воліна Анастасія | 10 | російська мова та література | 3 | Курганська В.І. |
14. | Романська Анастасія | 11 | російська мова та література | 3 | Курганська В.І. |
15. | Говоруха Карина | 8 | географія | 3 | Тютюнникова Н.В. |
16. | Афанасьєва Олена | 8 | географія | 3 | Тютюнникова Н.В. |
17. | Найда Віталій | 9 | географія | 3 | Козека І.І. |
18. | Довга Валерія | 6 | математика | 3 | Максименко Н.В. |
19. | Кривуля Маргарита | 9 | англійська мова | 3 | Гандзя І.В. |
20. | Зимницька Софія | 10 | англійська мова | 3 | Гандзя І.В. |
21. | Афанасьєва Олена | 8 | історія | 3 | Пчельнікова В.О. |
22. | Найда Віталій | 9 | історія | 3 | Бессонова Н.К. |
23. | Курбанов Руслан | 11 | екологія | 3 | Переверзєва С.В. |
24. | Венжега Віталіна | 7 | українська мова та література | 3 | Третяк Л.О. |
25. | Світлична Марина | 11 | біологія | 3 | Переверзєва С.В. |
26. | Коваленко Марія | 10 | економіка | 3 | Вікторова О.О. |
27. | Шашнікова Юлія | 10 | правознавство | 3 | Бессонова Н.К. |
Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
2013/2014 навчальний рік
Відділення | Секція | Прізвище, ім’я учня | Клас | Місце |
Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства | Секція «Літературна творчість» | Венжега Карина | 10 | 1 |
Секція «Російська мова» | Зимницька Софія | 10 | 1 | |
Секція «Російська мова» | Семенов Єгор | 9 | 2 | |
Відділення Філософії та суспільствознавства | Секція «Філософія» | Курбанов Руслан | 11 | 1 |
Відділення Наук про Землю | Секція «Географія та ландшафтознавство» | Тесло Максим | 10 | 3 |